''Tek Başına Güçlü Bir Kadın: Jane Eyre''

'Jane Eyre', 22 Temmuz Pazar günü, TV'de ilk kez yine D-Smart ekranlarında.

Tv'de İlk Kez D-Smart'ta

İngiliz Edebiyatı'nın klasikleri arasına yerleşmiş eserleriyle tanınan Charlotte Bronte'nin romanından uyarlanan "Jane Eyre", 22 Temmuz Pazar günü, TV'de ilk kez yine D-Smart ekranlarında… D-Smart 5. Kanal Smart SineGold HD'de, saat 21:00'de başlayacak film, izleyicilere duygusal anlar yaşatacak.
D-Smart, sinema severlerin en çok beğendiği filmleri sinemalardan hemen sonra TV'DE İLK KEZ izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Ünlü İngiliz Yazar Charlotta Bronte'nin beğenilen eserinden uyarlanan Jane Eyre filmi, 22 Temmuz Pazar günü, saat 21.00'de, D-Smart 5. Kanal Smart SineGold HD 'de izleyicisiyle buluşacak.

Yönetmenliğini Cary Fukunaga'nın yaptığı,"En İyi Kostüm" dalında 2012 yılı OSCAR adayı olan filmin oyuncu kadrosunda son dönemin popüler oyuncularından Michael Fassbender da yer alıyor. Fassbender başrolleri yine başarılı oyunculardan Polonya asıllı Avustralyalı aktris Mia Wasikowska ile paylaşıyor.

Künye:

Yönetmen:  Cary Fukunaga
Oyuncular:  Mia Wasikowska, Michael Fassbender ve Jamie Bell
Yapım Yılı: 2011
Konu: On yaşında öksüz kalan, babasını da öldü bilen Jane Eyre, kendisine köle gibi davranan halası tarafından yoksul kızların gittiği katı disiplinli bir yatılı okula gönderilir. On yıl kadar kaldığı bu okula sonunda öğretmen olur. Bir süre sonra da Edward Rochester'ın malikânesinde mürebbiyelik yapmaya başlar. Jane, giderek hayal bile edemeyeceği zorluklar ve acılar yaşayacak, beş parasız ve evsiz barksız kalacak, erkeklerin egemenliğindeki bir dünyada bir kadının tek başına ayakta kalabileceğini kanıtlamak için savaşacaktır.

Kaynak: Bültenler

21 Temmuz 2012 Cumartesi 11:50

Mia Wasikowska, Charlotte Bronte, D Smart, Güncel