Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) sporcusu Mert Ziya, milli takım adına Yunanistan Dedeağaç'ta düzenlenecek olan 'Faros-Elena Sairi 2018' Yıldızlar ve Gençler Yüzme müsabakalarına katılacak.

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) sporcusu Mert Ziya, milli takım adına Yunanistan Dedeağaç'ta düzenlenecek olan "Faros-Elena Sairi 2018" Yıldızlar ve Gençler Yüzme müsabakalarına katılacak.

Belediye Başkanı Ünal Baysan, ÇBSK yüzücüsü Mert Ziya, 2000-2003 doğumlu sporcuların milli takımda milli gurur için mücadele edeceğini söyledi.

Yüzme Milli Takımına seçilen Mert Ziya ve antrenörü Tolga Kipriye'nin, 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde Yunanistan Dedeağaç'ta düzenlenecek olan "Faros-Elena Sairi 2018" Yıldızlar ve Gençler Yüzme müsabakalarına katılacağını ifade eden Baysan, "Yunanistan Dedeağaç'ta gerçekleştirilecek olan Yıldızlar ve Gençler Yüzme müsabakalarında Çorlu Belediye, ENKA, Fenerbahçe, Galatasaray, Kayseri Faroz, Kınalıada, Nilüfer Belediyesi ve Yıldızlar Kocaeli takımlarından 19 sporcu ve 18 antrenör görev alacak. Sporcumuza güveniyoruz. Bundan sonra da bu tür başarıları kendisinden bekliyoruz" dedi.

Başkan Uyan'ın ziyaretleri

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi Devlet Hastanesinde yeni göreve başlayan Başhekim Dr. Berat Özdemir'i ziyaret etti.

Hastanedeki ziyaretinde, Başhekim Özdemir'e ilçe hakkında bilgi veren Uyan, kendisine yeni görevinde başarı diledi.

Başhekim Dr. Özdemir de nazik ziyaretinden dolayı Başkan Uyan'a teşekkür etti.

Kaynak: AA

09 Mart 2018 Cuma 17:21

İbrahim Uyan, İsmail Ünal, Yunanistan, Çorlu, Politika, Güncel