Tekirdağ Diplomasını 1 Yaşındaki Kızıyla Aldı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ), 2018-2019 eğitim öğretim yılında 4 bin 500 öğrenc için mezuniyet törenine katıldı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ), 2018-2019 eğitim öğretim yılında 4 bin 500 öğrenc için mezuniyet törenine katıldı. Törene kızı Evra(1) ile katılan Kibar Ünal(35), Kızım olduğu dönemde, normal dönemden daha yüksek notlar aldım. Kızım bereketiyle geldi. O doğduktan sonra hep yüksek not aldım dedi.
Namık Kemal Üniversitesi Stadyumu'nda düzenlenen mezuniyet törenine öğrencilerin aileleri ve öğrencilerin yanı sıra, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve çok sayıda protokol üyesi katıldı. Tekirdağ Namık Kemal Üniversites Stadı'nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine 4 bin 500 öğrenci, keplerini fırlatarak mezun olmanın heyecanını yaşadı.
NKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olan Kibar Ünal(35), kızı Erva ile mezuniyet kıyafeti giyerek mezuniyet törenine katıldı. Mezuniyet töreninde anne ve minik kızı diğer öğrencilerinde ilgi odağı oldu. Kibar Ünal, üniversite okurken dünyaya gelen bebeğiyle mezun olmanın heyecanını yaşadiğini belirterek, Hazırlık döneminde evlendim. Daha sonra Erasmus'la Almanya'ya gidip geldim. Almanya'dan geldikten sonra çocuğa niyetlendik. Allah kısmet etti ve bir tane kızımız oldu. Bu sene de mezun oldum. Kızımla beraber mezuniyete katıldım çok güzel bir duygu bu. İlk bebek olduğunda çok endişeliydim bebekle, okul ikisi bir arada gitmez diyordum. Kızım olduğu dönemde, normal dönemden daha yüksek notlar aldım. Kızım bereketiyle geldi. O doğduktan sonra hep yüksek not aldım dedi.
Tekirdağ Diplomasını 1 Yaşındaki Kızıyla Aldı

Kaynak: DHA

03 Mayıs 2019 Cuma 14:52

kızım dizisi, Namık Kemal Üniversitesi, Namık Kemal, Tekirdağ, Güncel