Terim Onayı Verdi, Galatasaray Bir Scout Daha Transferi Daha Yapıyor!

Galatasaray'da transfer çalışmaları sürerken gündeme Estonya ekiplerinden Levadia Tallin forması giyen Marcelin Gando geldi. Stili Anderson Talisca'ya benzeyen genç oyuncu için Fatih Terim olumlu rapor verdi.

Avrupa'nın hemen hemen bütün kulüplerini tarayan ve artık lige göre değil oyuncunun kapasitesine göre değerlendirme yapan Fatih Terim'e, Kamerun'lu futbolcu Marcelin Gando ismi tavsiye edilirken, tecrübeli teknik direktörün zaman kaybetmeden genç yeteneği takibe aldığı öğrenildi.

14 GOL, 12 ASİST YAPTI

Estonya'da Levadia Tallin forması giyen ve geçtiğimiz sezon 45 maçta 14 gol 12 asist yapan Gando sergilediği performansla dikkat çekerken, 22 yaşındaki 10 numara ile Dinamo Zagreb ve Slavia Prag'ın da ilgilendiği belirtildi.

300 BİN EUROYA TRANSFER OLABİLİR

Hızı, kusursuz fiziği ve oyun görüşüyle ön plana çıkan Marcelin Gando'nun 300 bin euro karşılığında Levadia'dan ayrılacağı ifade edilirken, başarıya aç futbolcunun transfer olacağı takımda da aynı istatistikleri yakalaması halinde piyasasının 10 milyon euroya kadar çıkacağı bildiriliyor.

(Akşam)

Terim Onayı Verdi, Galatasaray Bir Scout Daha Transferi Daha Yapıyor! - Son Dakika Spor
26 Mart 2019 Salı 17:34

Galatasaray
YORUMLAR