Terör Kurbanı Eren'in, 15 Temmuz Şehidi Halisdemir İçin Yaptığı Paylaşım Yürekleri Sızlattı

Trabzon'daki alçak saldırıda terör kurbanı olan Eren'in, 15 Temmuz şehidi Halisdemir için yazdığı, 'Mehmedim sevinin, başlar yüksekte! Ölsek de sevinin, eve dönsek de' sözleri yürekleri sızlattı.

Trabzon Maçka'da PKK'lı teröristlerin saldırısında hayatını kaybeden 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün sosyal medyada 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir için yaptığı paylaşım yürek burktu.

"GÖMELİM GEL SENİ TARİHE" DESEM, SIĞMAZSIN

Facebook hesabını aktif olarak kullanan Eren Bülbül, 15 Temmuz'un birinci yıldönümünde yaptığı paylaşımda, Mehmet Akif Ersoy'a ait "Sana dar gelmeyecek makberi (mezar) kimler kazsın? 'Gömelim gel seni tarihe,' desem sığmazsın" dizelerini yazdı.

15 TEMMUZ KAHRAMANI HALİSDEMİR İÇİN YAZDIKLARI YÜREKLERİ DAĞLADI

Bülbül'ün paylaştığı Halisdemir görselinde ise "Mehmedim sevinin, başlar yüksekte! Ölsek de sevinin, eve dönsek de" ifadesi yer alıyor.

EREN'İN FACEBOOK HESABINA YORUM YAĞIYOR

Eren Bülbül'ün Facebook hesabına yorum yağdıran vatandaşlar taziye dileklerini iletiyorlar.

Bazı Facebook kullanıcıları ise Eren Bülbül'ün meşhur "15'liler" türküsünde de geçen, Çanakkale'de savaşan genç askerlere benzediğini belirtiyor.

Yürek Yakan Detay! Şehit Astsubay, Doğum Gününde Toprağa Verilecek Yürek Yakan Detay! Şehit Astsubay, Doğum Gününde Toprağa VerilecekTrabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit Oldu Trabzon'da PKK'lılarla Çıkan Çatışmada 15 Yaşındaki Bir Genç Vurularak Şehit OlduMaçka'daki Terör Saldırısında Maçka'daki Terör Saldırısında "Türk Tarık" İziTrabzon'da Şehit Düşen Eren Bülbül'ün Sosyal Medya Paylaşımı Yürek Dağladı Trabzon'da Şehit Düşen Eren Bülbül'ün Sosyal Medya Paylaşımı Yürek DağladıTrabzon Şehidine, Doğum Gününde Son Veda Trabzon Şehidine, Doğum Gününde Son VedaMaçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere Yat Maçka'daki Terör Saldırısında Şehit Olan Eren'in Son Sözü: Komutanım Yere YatPKK'lı Teröristlerle Çatışmanın Yaşandığı, Maçka'daki Ev Görüntülendi PKK'lı Teröristlerle Çatışmanın Yaşandığı, Maçka'daki Ev Görüntülendi

12 Ağustos 2017 Cumartesi 13:25