The Rewrite Filmi

The Rewrite filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. The Rewrite filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir zamanların ünlü ve ödüllü senaristi Keith Michaels, aradan geçen 15 yıl içerisinde hayatının tepetaklak oluşuna tanık olmuştur. Boşanan ve 50'li yaşlarına yaklaşan Keith, uzun yıllardır ses getiren yeni bir senaryo yazamadığı için maddi anlamda da uçuruma gitmektedir. Bu nedenle New York'ta bir üniversitenin senaryo dersleri için eğitmenlik yapması teklifini kabul ederken tereddet yaşamaz. Keith Michaels, bir yandan derslerin sorumluluklarını yerine getirip diğer yandan da yeni bir senaryo yazma girişimlerine odaklanır. Keith'in hayatı öğrencilerinden biri olan, iki çocuk annesi Holly ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Yönetmen: Marc Lawrence
Senaryo: Marc Lawrence
Oyuncular: Marisa Tomei, Hugh Grant, Aja Naomi King, Allison Janney, J.K. Simmons, Bella Heathcote, Chris Elliott, Maggie Geha, Caroline Aaron, Annie Q., Jason Antoon, Nicole Patrick, Andrew Keenan-Bolger, Emily Morden, Karen Pittman, Mark Nelson, Damaris Lewis, Steven Kaplan
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: The Rewrite
Yapımcı Firma: Castle Rock Entertainment
Yapım Yılı: 2014
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 106 dk.

Kaynak: InterSinema.com
16 Ekim 2014 Perşembe 21:59

Son Dakika