The Shore Club ile Sonbaharda Yenilenin

'Masaj yaptırmalıyım' diyin ve vücudunuzu The Shore Club'ın uzman ellerine bırakın.

Yaz aylarına veda ederken kendinizi yorgun, bitkin ve halsiz hissediyorsanız 'Sonbahar depresyonuna yakalandım' demeden önce 'Masaj yaptırmalıyım' diyin ve vücudunuzu The Shore Club'ın uzman ellerine bırakın.

Sonbaharın kasvetini üzerinizden atmak ve masaj keyfiyle ruhunuzla birlikte bedeninizi de şımartmak istiyorsanız The Shore Club en doğru adres olacak. Balili masözlerin eşliğinde sıcak taş masajından selülit masajına kadar birçok seçeneğin bulunduğu spor klübünde kendinize uygun olan masajı mutlaka bulacaksınız.

Omuz ve boyun bölgesine özel teknikler ile yapılan Back And Shoulder Masajı özellikle vücudunuzun fiziksel,zihinsel ve ruhsal bütünlüğünü bulmasına yardımcı oluyor. Warm Stone Masajı yani Sıcak Taş Masajı strenizi atarken kasların ısınıp rahatlamasını sağlamak amacı ile ısıtılmış volkanik taşlar ile yapılıyor.

Klasik Relax Masajı yorgunluğunuzu atmanıza, Balinese Masajı ise geleneksel Bali Masajı'nı daha yakından tanımanızı sağlıyor. Ayak tabanında bulunan meridyenlere uygulanan noktasal basınç ile vücudunuzun belirli bölümlerinde ve organlarında iyileştirici etkisini hissedeceğiniz refleksoloji ile yapılacak terapi sonrasında kan dolaşımınızın hızlandığını ve enerjinizin yenilendiğini hissedebilirsiniz. Hawaiian Masajı yani 4 El Masajı ise sizi olduğunuz yerden Hawai'ye doğru uzun bir yolculuğa çıkarıcak.
Bunların yanında selülitlerle savaşan Anti-Cellulite Masajı, özellikle sportif aktivitelerden önce veya sonra uygulanan Sport Masaj ve genellikle sırt ve boyun bölgesine yoğunlaşan Medikal Masaj da seçenekler arasında yer alıyor.

Kaynak: Bültenler

28 Eylül 2012 Cuma 15:56

Güncel