THY Reklam Filmi, Amerikan Futbolu Finalinde Yayınlandı

170 ülkede canlı yayınlanan Amerikan futbolu finali Super Bowl'da Türk Hava Yolları'nın Hollywood yıldızı Morgan Freeman ile çektiği reklam filmi gösterildi.

Amerika'da 51. kez düzenelenen, Atlanta Falcons ve New England Patriots'ın karşılaştığı Super Bowl finalinde THY'nin yeni reklam yüzü Morgan Freeman ile çektiği reklam filmi yayınlandı.

170 ÜLKEDE CANLI GÖSTERİLDİ

Atlanta Falcons ile New England Patriots arasında oynanan finali yaklaşık 188.5 milyon sporseverin izlediği belirtiliyor. Yayıncı kuruluşun 45 saniyelik bir reklam filmi için 5 milyon dolar talep ettiği final karşılaşması 170 ülkede canlı yayınlandı. Ünlü oyuncu reklam filmi için THY ile 1 milyon 250 bin Euro'ya anlaşmıştı.

ÇAY İKRAM EDİLDİ

Hollywood starı Morgan Freeman, Türk Hava Yolları, uçağının içinde çekilen filmin içinde çay içiyor ve izleyiciyle konuşuyor. Freeman şu ifadeleri kullanıyor:
"Kimilerimiz keşfedilmenin peşine düşer, heyecanla yola çıkarlar. Dünyaları buluşturup farklılıklardan keyif alırlar. Eğer siz de bizim gibi bu muhteşem gezegeni daha çok keşfetmek istiyorsanız, size eşlik etmeye hazırız. Şimdi. Dünya daha büyük. Keşfet"

GEÇEN YIL DA SES GETİRMİŞTİ

THY geçen yıl da "Batman&Superman" reklam kampanyasıyla yer alarak ses getirmişti.

Kaynak: DHA

06 Şubat 2017 Pazartesi 08:49

İstanbul, Morgan Freeman, Hollywood, Türk Hava Yolları, Spor
YORUMLAR