Timsah Arena'da Fenerbahçe Marşı Çıldırttı

Bursaspor'un yeni stadı Timsah Arena'da dün hoparlör testleri yapılırken şarkıcı Kıraç'ın Fenerbahçe marşının çalınması yeşil-beyazlıları isyan ettirdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 190 bin metrekare alana kurulan 45 bin kişilik yeni stadyumun Eylül ayının sonunda Süper Lig'in 6. haftasında oynanacak Eskişehirspor maçıyla açılacağını söylerken Timsah Arena'da dün inanılmaz bir olay yaşandı.

FENERBAHÇE MARŞI ÇILDIRTTI

Dün yeni stadın hoparlör testleri yapılırken şarkıcı Kıraç'ın Fenerbahçe marşının çalındığı duyuldu. Yaşanan bu olayla ilgili kamera kayıtları olduğu bilgisi de alınırken, yeşil beyazlı taraftarlar isyan etti. Yaşanan olayın ardından gözler stadın inşasını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ve Bursaspor Kulübü'ne çevrildi.

BURSASPOR'DAN AÇIKLAMA

Bursaspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

Kamuoyunun Dikkatine ! İnşaatına devam edilen yeni stadyumumuzun ses sisteminin kontrolü, yüklenici firma yetkilileri tarafından 4 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Ses sistemi kontrolü sırasında yetkililerce başka bir takımın müziği çalınmış ve bu müzikler ilgili olarak kulübümüze gelen şikayetler üzerine gerekli girişimler anında tarafımızca yapılmıştır.

Kulübümüzün kontrolü dışında gelişen bu olay ile ilgili yüklenici firma ve Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşülmüş, müziği çalan kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılması ve bu tür olayların bir daha yaşanmaması için azami dikkatin sağlanması istenilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bursaspor Kulübü

05 Eylül 2015 Cumartesi 12:06

Eylül, Bursaspor, Kıraç, Fenerbahçe, Spor
YORUMLAR