Su almak için markete girdi, durağa döndüğünde ailesinin cansız bedenini buldu

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan tırın, yol kenarındaki durağa daldı. Korkunç kazada su almak için markete giren baba, geri döndüğünde kahreden manzarayla karşılaştı. Eşini ve 2 çocuğunu kaybeden talihsiz adam, olduğu yere yığılıp feryat etti.

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan tırın, yol kenarındaki durağa dalması sonucu meydana gelen kazada, 2'si çocuk, 4 kişi yaşamını yitirirken, bir babanın yaşadığı büyük dram, yürekleri dağladı. Otobüs bekledikleri durakta eşi ve 2 çocuğunu bırakıp, su almak için markete giren Faruk Solmaz, dönünce korkunç manzarayla karşılaştı. Eşini ve 2 çocuğunu kaybeden Faruk Solmaz, olduğu yere yığılıp, feryat etti.

OTOBÜS DURAĞINA GELDİLER

Kaza dün öğle saatlerinde, Pamukova ilçe merkezinde meydana geldi. Bursa'da yaşayan Faruk Solmaz, hafta sonu ailesiyle birlikte, eşinin anne babasını görmek için Pamukova'ya geldi. Aile dün öğleden sonra da Bursa'ya dönmek için otobüs durağına geldi.

TIR, KONTROLDEN ÇIKIP DURAĞA DALDI

Faruk Solmaz, eşi ve 2 çocuğunu durakta bırakıp, su almak için yakındaki markete girdi. Ancak bu sırada Bilecik yönüne giden Erhan Dilek yönetimindeki 34 HY 2667 plakalı TIR, kontrolden çıkıp durağa daldı. TIR, üst geçidin ayağına çarparak, durdu. Üst geçidin merdivenleri, TIR'ın üzerine çöktü.

EŞİNİ OĞLUNU VE KIZINI KAYBETTİ

Faruk Solmaz'ın oğlu Teyfik Solmaz (2) ile TIR'da bulunan Elif Erciyes (44), kaza yerinde yaşamını yitirdi. Fatih Solmaz'ın eşi Hanım Solmaz (38) ve kızı Miray Solmaz (4) ile TIR sürücüsü Erhan Dilek ise ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Hanım Solmaz ve Miray Solmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

YOLUN ORTASINA ÇÖKTÜ

Su almak için girdiği marketten sesler üzerine koşarak çıkan Faruk Solmaz, ailesini kaybettiğini görünce yol ortasına çöküp kaldı. Babanın ağıtları yürekleri yaktı.

Hanım Solmaz ile 2 çocuğunun cenazelerinin Bursa'da toprağa verileceği öğrenildi.

Su almak için markete girdi, durağa döndüğünde ailesinin cansız bedenini buldu - Son Dakika

Kaynak: DHA

07 Ekim 2019 Pazartesi 13:17

Pamukova, Sakarya, Solmaz, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (69)
 • ali koç : enkotü şey ahirete imansız gitmek künahkar kullar yanı bende dahil çetin bir azap yani cehenem bizi bekliyor orası ne kötü yer ona göre hazırlan orhan allahı inkar et cenem seni bekliyor orada ne yapacaksın bakalım cenemin kor ateşi seni bekliyor
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Cesur : Yüce ALLAH sizleri çocuklarınızla mallarınızla sizleri imtihandan geçireçektir ALLAH hakkında doğru konuş sende beyin olmadığı kesin yoksa bu konuşmayı yabmazdın elbet
  1 0 Yayından Kaldır
 • Mafya : YÜCE ALLAHIN VARLIGINA VE TEK OLDUGUNA İNKAR EDEN VE İNANMAYAN BU DÜNYADA LANETLENMİŞDİR PEYGAMBERİMİZ HZ MUHAMED MUSTAFA
  1 0 Yayından Kaldır
 • Vatandas : Aynisi senin basina gelmesin o tirin altinda sadece sen kalirsin insallah ozaman gorursun varmi yokmu ...
  1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız