Tkees Soft Renk Terlikler ile Duru Güzelliği Ayaklarınızda Taşıyın

Tkees terlikler, Türk moda severlerle buluştuğu günden beri plaj ve caddelerde adından söz ettiriyor.

Angelina Jolie, Beyonce, Cameron Diaz, Blake Lively, Cindy Crawford, Kim Kardashian gibi dünya starlarının tercihi olan Tkees terlikler, Türk moda severlerle buluştuğu günden beri plaj ve caddelerde adından söz ettiriyor. Açık turkuaz, pudra pembe ve sütlü kahve renkleriyle soft renklerin sakinliğini ayaklarınıza taşıyan Tkees terlikler; düz renkleriyle olduğu kadar, iki ve üç renk kombinasyonlu modelleriyle de göz dolduruyor.

Sade şıklığınızı soft renk Tkees terlikler ile tamamlayın

Sütlü kahve rengindeki modeliyle sade bir şıklık vaat eden Tkees terlikler, pudra pembe ve beyaz; bej, pudra pembe ve beyazdan oluşan üç renk modeliyle de farklı kombinler yapmanıza imkan veriyor.

Çift ve tek bantlı modelleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Tkees terlikler, parlak ve mat seçenekleriyle de farkı beğenilere hitap ediyor. Tkees terlikler, kauçuk taban ve deri bantlarıyla yaz aylarında ayakları konforlu bir yolculuğa davet ediyor.

Dünya yıldızlarının tercihi Tkees terlikler Türkiye'de seçkin satış noktalarında
Ayaklarda yaz modasını, soft renklerin uyumlu birlikteliğiyle dikkat çeken Tkees terlikler ile keşfedebilirsiniz. Tkees terliklere; Bilstore, Divarese, Kipling, Markapark, Ranello, &Style, Nando, Shoes Center, Chicks, Butik İrfan, Miro, Mare, Perla, Viola, Vogue NC, Sur , Boyner, Beymen, Divarese, Vepa62, Super Step, Ranello, Zizigo.com, Enmoda.com , Morhipo.com, Takatuka.com, Shoe Box, Viola, Sur Sandalet, Ziya, Kvnc, Legend Shoes mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

10 Mayıs 2014 Cumartesi 12:25

Blake Lively, Cameron Diaz, Beyonce, Angelina Jolie, Güncel