Tolgahan Sayışman Bebeği İçin Aldığı Villanın Fiyatı Dudak Uçuklattı

Oyuncu Tolgahan Sayışman ve Almeda abazi çifti bir erkek bebeği olacağını duyurmuştu. Tolgahan Sayışman doğmamış bebeği için Çekmeköy'de 4 milyon 500 bin TL'ye villa aldı.

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman - Almeda Abazi, sürpriz hamilelik haberinden sonra evlerini değiştirmeye karar verdi. Çift, aileleri Çekmeköy'de olduğu için oradan 4 milyon 500 bin TL değerinde dört katlı villa satın aldı.

"VİLLANIN BİR KATI BEBEĞİN"

Milliyet'te yer alan habere göre, Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ay sonunda Zincirlikuyu'da oturdukları evden taşınarak yeni villalarına yerleşecek. Çift, bahçeli ve havuzlu villanın bir katını tamamen bebekleri için dekore ettirecek.

Sayışman, taşınmanın ardından beş ay sonra doğacak oğlu için mobilya ve eşya alışverişine başlayacak. İkilinin, yeni yılla beraber bakıcı araştırmaya başlayacağı da öğrenildi.

ALMEDA ABAZİ KİMDİR?

Almeda Abazi, 13 Şubat 1992'de Arnavutluk, Tiran'da doğdu. Lise Eğitimini İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlayan Abazi, İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim aldı. Üniversite eğitimine Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam ettikren sonramankenlik yapan Almeda Abazi, Türkiye'ye yerleşerek kariyerine burada devam etmeye karar verdi.

"OYUNCULUĞA GEÇERSEM BENİM İÇİN TÜRKAN ŞORAY KURALLARI GEÇERLİ OLACAK"

Dansa olan yarkınlığıyla da tanınan Abazi, katıldığı "Yok Böyle Dans"ın iddialı isimlerinden birisi oldu. Türkan Şoray ve Beyonce hayranı olduğunu "Oyunculuğa geçersem benim için de Türkan Şoray kuralları geçerli olacak" ifadeleriyle açıklıyor. Oyunculuk da yapan güzel, ''Konak ve Şov Biznıs'', '' Ayrılık''ta rol aldı.

KAİNAT GÜZELİ SEÇİLDİ

Abazi, katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve 2008 yılında Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazandı. 17 Eylül 2014 tarihinde "Para Bende" adlı yarışmada yarışan Almeda Abazi, 22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan "Survivor All Star" yarışmasına katıldı. 13 Şubat 2017 yılında da oyuncu Tolgahan Sayışman ile Los Angeles'te evlenen güzellik kraliçesinin henüz hamile olduğu ortaya çıktı.

07 Kasım 2018 Çarşamba 11:44

Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi, Çekmeköy, Magazin
YORUMLAR