Tolgshow'un Finaline Güzelliğiyle Damgasını Vuran Begüm Kütük Kimdir?

Dün akşam final bölümü ile ekrana gelen Tolgshow'un konuğu olan Begüm Kütük Yaşaroğlu, izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Peki, Begüm Kütük kimdir, kaç yaşındadır, kiminle evlidir?

Begüm Kütük, 26. bölümü ile final yapan Tolga Çevik'in programı Tolgshow'a konuk oldu. Güzel oyuncu, programı izleyenler tarafından merak edilmeye ve Begüm Kütük kimdir araştırmaya başladılar. İşte, güzelliğiyle programa damgasını vuran Begüm Kütük'ün bilinmeyenleri..

BEGÜM KÜTÜK KİMDİR?

Begüm Kütük 27 Ağustos 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. İlk öğretimini Namık Kemal İlkokulu'nda okudu ve ortaokul ile liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini için Fransa'ya giden güzel oyuncu Nancy Üniversitesi'nde Kültürel Arabuluculuk ve İletişim Bölümü'nü kazandı.

BEST OF MODEL YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜ OLDU

Fransa'daki eğitimini yarıda bırakarak Türkiye'ye geri dönen Begüm Kütük, 2001 yılında 'Türkiye Best Of Model' yarışmasına katıldı ve yarışmada üçüncü seçildi. 2003 – 2004 yılları arasında A.G.A. ve Melek dizilerinde başrol oynadı. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi kadrosuna Safiye Karahanlı karakteriyle dahil olan oyuncu popülerliğini arttırdı.

ÖDÜLLÜ OYUNCU

2010 – 2011 senesinde 'Olağan Mucizeler' tiyatro oyununda canlandırdığı Joy karakteriyle Direkler Arası Seyirci Tiyatro Ödüllleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü.

Show Tv'de Sineshow isimli bir program hazırlayıp sunan Begüm Kütük, Uygun Adım Aşk adlı dizide de başrolü oynamıştır. 2014 yılında başrollerini Özcan Deniz ve Hatice Şendil'in paylaştığı 'Kaderimin Yazıldığı Gün' isimli dizide de başrollerden biri olarak kadroda yer aldı. Son olarak 2016 yılında 'El Değmemiş Aşk' adlı dizide Emre Karayel, Ümit Erdim, Ceren Monay ile kamera karşısına geçmiştir.

Pek çok markanın da reklam yüzü olan Begüm Kütük, 16 Eylül 2010 yılında Penguen dergisinin başarılı çizeri Erdil Yaşaroğlu ile evlendi.

22 Eylül 2018 Cumartesi 11:30

Tolga Çevik, Begüm Kütük, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri