Trabzonspor, Anders Trondsen ve Plaza Castillo'yu KAP'a bildirdi

Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmak isteyen Trabzonspor, transferde bombaları peş peşe patlattı. Bordo mavili kulüp, Rosenborg'da forma giyen Anders Trondsen ve Real Valladolid'de oynayan Plaza Castillo'nun transferleri konusunda görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi.

Bu sezon Süper Lig'i ikinci sırada bitiren ve önümüzdeki sezona oldukça iddialı bir kadro ile girmek isteyen Trabzonspor kolları sıvadı. Bordo Mavili kulüp, Rosenborg forması giyen Anders Trondsen ve Real Valladolid'de oynayan Stiven Ricardo Plaza Castillo'nun transferleri konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Anders Trondsen

Bordo mavili kulüpten KAP'a yapılan bildirimler şu şekilde:

"Norveç'in Rosenborg Kulübünün profesyonel oyuncusu Anders Trondsen'ın, kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. İspanya'nın Real Valladolid Kulübünün profesyonel oyuncusu Stiven Ricardo Plaza Castillo'nun, kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna duyurulur."

Stiven Ricardo Plaza
Trabzonspor, Anders Trondsen ve Plaza Castillo'yu KAP'a bildirdi - Son Dakika Spor
Kaynak: DHA
08 Ağustos 2020 Cumartesi 21:55
YORUMLAR (12)
  • Rizeli-Pazarlı : ula temel temel sesini kes.rize gün gelir bunun hesabını sorar.trabzonu al aşağı eder.hamsi gibi yeriz.Rizeli trabzonu sevmez.siz şampiyon olamazsınız.bu kafa olduktan sonra.Rize ye laf etme ha uşak.sizinle hesabımız var....
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ... : O kadar boş adamsınız ki laf etmeye değmessiniz bi katkınız yok lige hala agalık taslıyonuz ilk önce anadolu takımı olarak fenere yalaklanmak yerine birbirinizi tutun.
    0 0 Yayından Kaldır
  • Temel-temel : OLA RİZELİ BİZ TRABZONLUYUZ.RİZEYİ KÜME DÜŞÜRTÜRÜZ.GÜCÜNÜZ VARSA ENGEL OLUN.KIZDIRMAYIN BİZİ.GALATASARAY TRABZON EL ELE.ŞİKE DE YAPARIZ BİZ.
    Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika