Trabzonspor'dan TFF'ye sert tepki: Operasyon çekiliyor

Trabzonspor İkinci Başkanı Ertuğrul Doğan, Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından sert bir açıklama yaptı. Doğan, 'Artık şuna eminiz ki, TFF ve MHK tarafından Trabzonspor'a bilinçli ve kasıtlı bir şekilde operasyon çekilmektedir' ifadelerini kullandı.

Trabzon 2. Başkanı Ertuğrul Doğan resmi siteden sert açıklama yaptı. Doğan, "Her türlü ayak oyunu ve entrikadan uzak tertemiz bir sezon geçirmeyi beklerken yine kendimizi geçmişten alışkın olduğumuz karanlık senaryoların içinde bulduk. Sturridge'ye yapılan müdahalede faul verilmemesi ve VAR'ın devreye girmemesi yaşananları operasyon boyutuna taşımıştır" dedi.

YAPILANLAR BİLİNÇLİ VE KASITLI

Doğan, "Artık şuna eminiz ki, TFF ve MHK tarafından Trabzonspor'a bilinçli ve kasıtlı bir şekilde operasyon çekilmektedir ve tüm bunlar yarıştan koparma amacı gütmektedir" diye konuştu.

HAKKIMIZI ÇALMA DÖNEMİ BİTTİ

Ertuğrul Doğan, "Çalınmayan düdüklerle Trabzon'un hakkını çalma dönemi bitmiş, Trabzon'un hakkını söke söke alma dönemi başlamıştır. Bundan sonra herkes haddini ve yerini bilsin!" dedi.

Mete Kalkavan, Trabzon-Gençlerbirliği maçında Sturridge'ye yapılan faulün çalınmadığı ve daha sonrasında Trabzonspor'un gol yediği iddia edildi.

Trabzonspor'dan TFF'ye sert tepki: Operasyon çekiliyor - Son Dakika Spor
17 Eylül 2019 Salı 09:22

Türkiye Futbol Federasyonu, Ertuğrul Doğan, Trabzonspor, Spor
YORUMLAR