Trabzonsporlu Sörloth, Leipzig'e transfer olmak istiyor

Alman basını, Leipzig ve Tottenham'ın listesinde bulunan Trabzonsporlu golcü Alexander Sörloth'un Leipzig'i tercih ettiğini yazdı.

Trabzonspor'da sezonun ve transferlerin kaderi Alexander Sörloth'a kitlenmiş durumda. Trabzon'a geri dönmeyen ve takımdan ayrılmayı kafasına koyan Norveçli oyuncunun, RB Leipzig'e transferini beklediği kaydedildi.

Bild Gazetesi'nde yer alan haberlere göre yıldız golcü, Tottenham'da yedek kalma ihtimali olduğundan RB Leipzig'e gitme yönünde kararını verdi ve Leipzig - Palace - Trabzonspor üçlüsünün anlaşmaya varmasını beklemeye geçti.

Leipzig'in Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmasının da golcü ismin tercihinde etkili olduğu belirtilirken, Tottenham'ın alternatif isimlere yöneldiği vurgulandı.

Trabzonspor 30 MİLYON EURO İSTİYOR

Alman ekibinin Sörloth için yaptığı son teklifin ise 20 milyon euro peşin ve 4 milyon euro bonus olduğu bilgisi paylaşıldı. Trabzonspor, Sörloth için teklifin 30 milyon euroya çıkarılmasını talep ediyor.

Trabzonsporlu Sörloth, Leipzig'e transfer olmak istiyor - Son Dakika Spor
16 Eylül 2020 Çarşamba 00:15
YORUMLAR (14)
  • Ünal Kramanın Beni : Buradan İstanbulun üç büyütülmüş takımının taraftarına sesleniyorum. Kıskanmayalım avrupa yeteneği görüyor ve değerini veriyor. FIAT, JEEP gibi firmalar Türkiyede kimin? Fener neden sadece İtalyaya futbolcu satıyor. Şirketler ve başkanlar ortak olduğu için olamaz. Bu güzide takım öyle şike yapmaz. Yani başkan hem futbolcuyu verip hem parasını karşılamaz galiba, yapar mı acaba? :)
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • Gerçek Sörlocth : Ben var laipzigde oynamak ts ye gelmemek.ts de zaman harcamamak.ts şampiyon olamaz orada her takım birleşmek fb ye karşı olmak.
    Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika