Trende Cinsel İlişkiye Giren Çifti, Yolcular Görüntüledi

İngiltere'de gündüz vakti yolculuk ettikleri trende çevredekileri umursamadan cinsel ilişkiye giren çift, peronda bulunan yolcular tarafından görüntülendi.

İngiltere'nin Surrey bölgesinde bir çift, yolcuların gözü önünde trende cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Caterham istasyonunda kaydedilen görüntüler büyük şaşkınlık yarattı.

KİMSEYE ALDIRMADILAR

Trende ilişkiye giren çiftin, vagonun penceresinin önünde ayağa kalkarak eylemlerine devam etmeleri çevrede bulunanları hayrete düşürürken, ikilinin rahat tavırları da herkesi şaşırttı.

"OLAYIN TAKİPÇİSİYİZ"

İstasyonda bulunan bir yolcu tarafından kayda alınan görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine İngiliz Ulaştırma Polisi, trende cinsel ilişkiye girildiğini tespit ettiklerini ve olayın takipçisi olduklarını söyledi.

POLİS, BİLGİSİ OLANLARDAN YARDIM İSTEDİ

Polis soruşturmanın devam ettiğini açıklarken konu ile ilgili bilgisi olanların kendilerine ulaşmasını istedi. Şu ana kadar herhangi bir tutuklama yapılmadığı ifade edilirken video her ne kadar bulanık olsa da sözkonusu çiftin ilişkiye girdiklerinin kesin olduğu aktarıldı.

16 Nisan 2018 Pazartesi 14:46

İngiltere, Dailymotion, Cinsellik, Komik - İlginç, Dünya
YORUMLAR (121)
  • Zeynep : Bu yabancılar da hayvanları gecdiler yani nerde olsa ilişkiye giriyorlar bu mu medeni olmak yani kamuya açık bir yer de hele ki toplu taşıma da diğer insanları böyle rahatsız etmeleri çok yanlış bence egoistler ahlaksızlar nedeni bu sadece Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • TÜRKİYELİ : Bunlar hep Amerikanın oyunu. Kesin Fetö tertip etmiştir bunu :) Şaka bir yana Cehenneme odun lazım böyleleri olacak ki Cehennem ateşi sönmesin Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız