Tuba Büyüküstün Herkesi Geride Bıraktı

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün tüm dünya tarafından takip edilen IMDb sitesinde, kendi ülkesi dışında en çok ilgi gören oyuncular arasında yer aldı.

Tuba Büyüküstün tüm dünya tarafından takip edilen IMDb sitesinde, kendi ülkesi dışında en çok ilgi gören oyuncular arasında yer alıyor. Türkiye ve tüm Ortadoğu’da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Büyüküstün birçok Türk oyuncuyu da geride bıraktı.

YURTDIŞINDA BİR NUMARA

2004 yılında oynadığı Çemberimde Gül Oya adlı diziyle kariyerinde bambaşka bir yola giren Tuba Büyüküstün, yurtdışında da başarılarıyla yükseliş trendinde.

EN ÇOK İLGİ GÖREN TUBA BÜYÜKÜSTÜN

Dünyanın en popüler film, tv ve oyuncu içerikli sitesi IMDb (Internet Movie Database) verilerine göre, kendi ülkesi dışındaki kullanıcılardan en çok ilgi gören Türk isim Tuba Büyüküstün.

EN ÇOK TUBA BEĞENİLDİ

Oyuncu, bu sıralamada Beren Saat ve Belçim Bilgin’i de geride bırakmış durumda. Kara Para Aşk’ta canlandırdığı Elif karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu Libya, Mısır, Almanya, Suudi Arabistan, Yunanistan, Yemen gibi birçok ülkeden hayrana sahip.

Kaynak: Diğer

29 Eylül 2014 Pazartesi 15:34

Türkiye, Tuba Büyüküstün, Magazin
YORUMLAR