Tuğba Özay, göğüs uçlarının belli olduğu pembe mayosuyla peş peşe poz verdi

Sık sık paylaştığı tatil pozlarıyla adından söz ettirmeye devam eden 42 yaşındaki Tuğba Özay, son olarak pembe cesur mayosuyla poz verdi. Özay'ın fotoğrafındaki göğüs ucu detayı ise dikkatlerden kaçmadı.

Normalleşme sürecinin başlamasıyla kendisini tatil beldelerine atan ünlü isimlerin başında Tuğba Özay geldi. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Özay, Instagram hesabından paylaştığı cüretkar pozlarına bir yenisini daha ekledi.

Tatilinden her anını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan 42 yaşındaki Tuğba Özay son olarak pembe mayosuyla verdiği pozları paylaştı. Özay'ın kısa sürede beğeni yağan pozlarına takipçileri de sessiz kalamadı. Fotoğrafta göğüs uçları görünen Özay'a kusursuz fiziği üzerinden yorum yağdı.

İşte Tuğba Özay'ın cüretkar pozları...

Tuğba Özay, göğüs uçlarının belli olduğu pembe mayosuyla peş peşe poz verdi - Son Dakika
07 Ağustos 2020 Cuma 12:17
YORUMLAR (54)
  • by_x : senin çoktan jjubile yapman lazım ne işin var kameralar karşısında yada menapozun çaresini buldun mu?
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • nnn : Bakınız bu çok öenmli bir detay biz eğer bunu görmeseydik veya görmezden gelseydik ve bunu bize sorsalardı ne cevap verecektik söylermisiniz.lütfen arkadaşlar birbirimizi uyaralım dikkat edelim bu detaylar coronadan bile daha önemli.nede olsa tuğba özayın göğüs uçları.
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika