Tuğçe Kazaz'dan Bağımsız ve Milli Medya Projesi

Bir süredir ofisinde çalışma halindeyken çekilmiş fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan Tuğçe Kazaz, üzerinde çalıştığı projesini açıkladı.

Gündeme yönelik siyasi açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz, yeni projesiyle yine dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Bir süredir ofisinde çalışma halindeyken çekilmiş kareleri hesabından paylaşan Tuğçe Kazaz, üzerinde çalıştığı projesini sonunda açıkladı.

''ÇOK YOĞUN BİR TALEP OLMUŞ''

Eski model, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuru ile 'bağımsız ve milli medya projesini' tanıttı. Toplamda 11 maddeden oluşan projenin özelliği tamamen halkın vereceği kararlarla hareket etmesi. Duyuruyu yapar yapmaz çok sayıda olumlu dönüş aldığını söyleyen Kazaz, hislerini; "Arkadaşlarım bilgilendirdiler. Bağımsız ve milli medya projesine çok yoğun bir talep olmuş. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim. Görünen o ki Allah'ın izniyle öngördüğüm tarihten çok daha erken bu projeyi hayata geçireceğiz." satırlarıyla anlatmayı tercih etmiş.

KANALIN ADINI HALK BELİRLEYECEK

Tuğçe Kazaz, katıldığı bir programda medya projesiyle ilgili konuşurken kanalın adını da halkın belirleyeceğini şu sözlerle belirtti; "Kanalın ismini halk belirleyecek. Bu projeye destek verenler benim sosyal medya hesaplarımdan ulaşıp organizasyonumuza ortak olabilirler. Projeye karşı çıkanlar halk düşmanıdır. Tüm halkımızı instagram hesaplarıma bekliyorum."

26 Eylül 2016 Pazartesi 15:09

Tuğçe Kazaz, Magazin
YORUMLAR