Türk Lokumu Filmi

Türk Lokumu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Türk Lokumu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Anadolu’da bir devlet okulunda okuyan Niyazi derslerinin başarısı ve okul birinciliği sebebiyle İstanbul’daki bir Amerikan kolejinde yatılı ve burslu okumak için bir teklif alır. Babası Emin Efendi oğlunun okuyup büyük adam olacağını umut ederek İstanbul’a gönderir. Kolejde işler biraz farklıdır. Sürekli partiler yapan, eğlenen öğrenciler yüzünden kolejin başarı oranı düşmüştür. Okul müdürü Anadolu’da en başarılı öğrenci olan Niyazi’yi okula transfer etmek ve okulun başarı oranını yükseltmek istemiştir.

Yönetmen: Deniz Denizciler
Senaryo: Deniz Denizciler
Oyuncular: Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Alper Rende, Yusuf Karakuyu, Tuğba Ekinci, Muhlis Asan, Seher Terzi, Tayfun Cihanoğulları, Sima Şerafettinova, Buğra Palavan, Damla Emekçioğlu, Birkan Akyol, Didem Ezgi Akın, Merve Sanay, Sara Koçoğlu, Su Gizem Akın, Hilal Tarakçı, Muhammet Kayku, Emirhan Bayramoğlu, Meltem Yaman, Serhan Hüdürefe, Yeliz Mete, Karelen Akbay
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Türk Lokumu
Yapımcı Firma: Topaloğlu Film, TDM Prodüksiyon
Yapım Yılı: 2016
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: MC Film
Vizyon Tarihi: 18.03.2016

Kaynak: InterSinema.com

16 Mart 2016 Çarşamba 11:47

Mustafa Topaloğlu, Emin Efendi, İstanbul, Sinema, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri