Türkiye Aroma Erkekler 2. Voleybol Ligi

Türkiye Aroma Erkekler 2. Voleybol Ligi A Grubu'nda Mücadele Eden Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, Bornova Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Türkiye Aroma Erkekler 2. Voleybol Ligi A Grubu'nda mücadele eden Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, Bornova maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Koçak, 21 puanla 4.sırada bulunan takımlarının 27 Şubat Pazar günü İzmir deplasmanında Bornova Anadolu Lisesi ile karşılaşacağını söyledi.

Bu maçın kendileri için hayati önem taşıdığını vurgulayan Koçak, "Bu hafta Bornova Anadolu Lisesi maçı bizim Play Off'a kalmamız anlamında hayati bir maç. Takımımız bu maçtan galibiyetle ayrılmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Sporcularımızla birlikte Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan'a yaptığımız ziyaret de sporcularımıza büyük moral oldu. Başkanımızın takımımıza sahip çıkması bizleri çok mutlu ediyor. Bornova Anadolu Lisesi maçını kazanarak bu galibiyeti Belediye Başkanımıza armağan etmek istiyoruz" dedi.

-ANTRENÖRLE YOLLAR AYRILDI-

Feyzullah Koçak, takım antrenörü ile karşılıklı anlaşarak görevine son verdiklerini söyledi. Koçak, görevden alınan antrenör Mustafa Yardımcı'nın yerine takımı sporculardan Hakan Polat ve Anıl Tokat ikilisinin çalıştırdığını kaydetti.

Takımın yarın yola çıkacağını ifade eden Koçak, İzmir'deki tüm Keşanlı ve Trakyalıları takımlarını desteklemeye davet etti.

Kulüp Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdoğan Demir ise Bornova Anadolu Lisesi ile oynayacakları karşılaşmanın Türkiye Voleybol Federasyonu'nun www.tvf.org.tr internet adresindeki Voleybol TV'den naklen yayınlanacağı kaydetti.

- EDİRNE

Kaynak: AA

24 Şubat 2011 Perşembe 11:48

Yerel