AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Kurban Kesti

AK Parti İl Başkanı Kaşıkoğlu, Düzce'de resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın yüzde 73,65 oy aldığını belirterek kurban kesti.

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Düzce'de, resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 73,65 oy aldığını belirterek, parti binası önünde kurban kesti.
İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyen Kaşıkoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre, Düzce'deki toplam geçerli oyların yüzde 73,65'ini aldıklarını ifade etti.
Kaşıkoğlu, Başbakan Erdoğan'ın hak ettiği noktaya geldiğini belirterek, "Milletin adamını, yine bu millet Çankaya'ya gönderdi çünkü herkes biliyor ki bu milleti en iyi temsil edecek olan kişi Recep Tayyip Erdoğan'dır. Türkiye'nin son 12 yıldır devam eden yükselişini kimse durduramayacak. 17 ve 25 Aralık olaylarında yaşananların ardından halkımızın gösterdiği bu büyük destek, düşüncelerimizi kanıtlamıştır. Uzun adam, hak ettiği noktaya geldi. Türkiye, artık daha da güçlüdür" şeklinde konuştu.
Kaşıkoğlu, ayrıca il teşkilatında çalışmalarını devam ettiren "AK Parti Çağrı Merkezi"nin Türkiye genelinde birinci olduğunu kaydederek, "Çağrı merkezimizde çalışan arkadaşlarımızı bu başarısından ötürü genel merkezimiz kutladı. Kendileri, bu başarıyı gösterdikleri için Başbakanımız, yeni Cumhurbaşkanımız ile yemekte bir araya gelecekler" diye konuştu.
Kaşıkoğlu, konuşmasının ardından parti binası önünde kurban kesti.

Kaynak: AA

10 Ağustos 2014 Pazar 20:44

Düzce, Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti, Metin Kaşıkoğlu, Yerel