Türkiye'nin Yıldız Sanatçıları Zeki Müren İçin Söyleyecek

Türkiye’nin sanat güneşi Zeki Müren, 7 Ocak 2016'da ölümünün 20. yıldönümünde ünlü sanatçıların katılacağı gecede anılacak.

Türkiye’nin sanat güneşi Zeki Müren, 7 Ocak 2016'da ölümünün 20. yıldönümünde ünlü sanatçıların katılacağı gecede anılacak. Yıldız sanatçıların Zeki Müren'in eserlerini seslendireceği konserin geliri TEV ve TSK Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak.
Tüm mal varlığını, Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan Zeki Müren’in ölümünün 20. yılı için düzenlenen “Zeki Müren’i Okumak, Zeki Müren’le Okumak” temalı anma etkinliklerinin İstanbul Sanat Güneşi bölümünde Türkiye’nin önde gelen ses sanatçılarının katılımıyla görkemli bir konser hayata geçirilecek.
7 Ocak 2016 tarihinde, Zorlu Performans Sanatları Merkezi desteği ve ev sahipliğinde gerçekleştirilecek ve sunuculuğunu Osmantan Erkır’ın yapacağı gecede, Ali-Aysun Kocatepe, Bekir Ünlüataer, Emel Sayın, Ferhat Göçer, Gökhan Tepe, Kenan Doğulu, Nebi Birgi, Nükhet Duru, Yonca Lodi, Zara ile TEV ve TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi korosu sahne alacak ve Zeki Müren’in unutulmaz şarkılarını seslendirecekler. Konserin müzik direktörlüğünü de Tuluğ Tırpan yapacak.
Bilet satışlarından elde edilecek gelir TEV ile TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak. Biletler, web sitesinden ve Zorlu PSM gişelerinden satın alınabiliyor.

Kaynak: CİHAN

29 Aralık 2015 Salı 16:48

Türk Silahlı Kuvvetleri, Mehmetçik Vakfı, Zeki Müren, Türkiye, Kültür Sanat, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri