Turnuvadan Madalyalar ile Döndüler

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Halk Eğitim Spor Kulübü sporcuları, Eskişehir’de bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Vetaran Masa Tenisi Turnuvasında çeşitli başarılar elde etti.

Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde Halk Eğitim Spor Kulübü sporcuları, Eskişehir'de bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Vetaran Masa Tenisi Turnuvasında çeşitli başarılar elde etti.

Turnuva, Eskişehir Veteran Masa Tenisi Derneği tarafından Şehit Anıl Gül Spor Salonunda yapıldı. Eskişehir'de üçüncüsü düzenlenen turnuvaya Türkiye'nin 35 ilinden 210 sporcu katıldı. Turnuvada Pazaryeri ilçesini Levent Üstün, Ahsen Ahmet Kılıç, Ali Yıldırmış ve Kenan Akçay isimli sporcular temsil etti. Birincilere kupa ve madalya, ikinci ve üçüncülere sadece madalyanın verildiği turnuvada 40-49 yaş grubunda Ahsen Ahmet Kılıç birinci; 30-39 yaş grubunda Levent Üstün ikinci oldu. Ayrıca, çift erkeklerde Levent Üstün ve Ahsen Ahmet Kılıç birlikte üçüncü oldular. Kulüp Başkanı Sedat Büyük; küçük bir ilçeden kendi imkanlarıyla turnuvaya katılan sporcularını kutlayarak, ilk 3 dereceyi kazanan Ahsen Ahmet Kılıç ve Levent Üstün'ü tebrik etti. - BİLECİK

Kaynak: İHA
13 Eylül 2018 Perşembe 11:03
YORUMLAR

Son Dakika