Ünal Aysal'ın sahibi olduğu Hotel Les Ottomans'ın satılacağı haberleri yalanlandı

Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal sahibi olduğu Hotel Les Ottomans'ın satılacağı yönünde çıkan haberler yalanlandı.

Galatasaray'ın eski Başkanı Ünal Aysal'ın otelinin icradan satıldığı iddiaları yalanlandı. Yapılan açıklamada "Hotel Les Ottomans'ın satışı söz konusu değildir" denildi.

Galatasaray Spor Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal ve eşi Ahu Kerimoğlu Aysal'ın sahibi olduğu, Ortaköy'de Hotel Les Ottomans olarak faaliyet gösteren Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı'nın bir bankaya olan borçları nedeniyle icradan satıldığı iddia edilmişti.

İDDİALAR YALANLANDI

Otelden yapılan açıklamada "Bazı yayın organlarında Hotel Les Ottomans'ın satıldığına ilişkin çıkan haberler nedeniyle kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına bir açıklama yapmak tarafımızca zaruri bir hale gelmiştir," denilerek şu ifadeler kullanıldı:

"Belirtmek isteriz ki Türkiye turizmine başarı ile hizmet eden Hotel Les Ottomans'ın satışı söz konusu olmamakla beraber; bundan sonra daha profesyonel bir yönetim ve içinde açılacak yeni restoranıyla yerli ve yabancı misafirlerine hizmet vermeyi sürdürecektir... Kamuoyuna saygıyla duyururuz…" ifadeleri kullanıldı.

Ünal Aysal'ın sahibi olduğu Hotel Les Ottomans'ın satılacağı haberleri yalanlandı - Son Dakika Ekonomi
Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TL Semih Şentürk villasını satıyor! İstenen rakam 19 milyon TLZlatan'dan şaşırtan karar! Bologna'ya transfer oluyor Zlatan'dan şaşırtan karar! Bologna'ya transfer oluyorBeckham, Falcao'yu transfer etmek istiyor Beckham, Falcao'yu transfer etmek istiyorEURO 2020'yi kazanan 69 milyon euroyu kasasına koyacak EURO 2020'yi kazanan 69 milyon euroyu kasasına koyacak
19 Kasım 2019 Salı 13:38

Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaray, Ünal Aysal, Ortaköy, Spor, Ekonomi, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika