Ünlü Aktör Kendisinden 23 Yaş Küçük Hamile Sevgilisiyle Evlendi

ABD'li aktör John Stamos, kendisinden 23 yaş küçük oyuncu Caitlin McHugh ile sessiz sedasız evlendi.

55 yaşındaki Amerikalı aktör John Stamos, kendisinden 23 yaş küçük olan 32 yaşındaki hamile sevgilisi Caitlin McHugh ile dünya evine girdi.

SADE BİR TÖRENLE DÜNYA EVİNE GİRDİLER

John Stamos ve Caitlin McHugh çifti, sade bir törenle Los Angeles'ta nikah masasına oturdular.Nikah törenine ünlü çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı.

John Stamos-Caitlin Mchugh

KIRMIZI HALIDA ORTAYA ÇIKMIŞTI

Stamos ile McHugh'un bebek bekledikleri haberi ilk kez SAG (Screen Actors Guild) Ödülleri'nin verildiği gece kırmızı halı geçit töreninde ortaya çıkmıştı.

John Stamos-Caitlin Mchugh
John Stamos-Caitlin Mchugh

JOHN STAMOS KİMDİR?

Tam adıyla John Phillip Stamos 19 Ağustos 1963 yılında Cypress'te dünyaya gelmiştir. Amerikalı oyuncu ve müzisyendir. En çok, American Broadcasting Company'de yayınlanan "Full House" adlı dizide canlandırdığı "Jesse Katsopolis" rolüyle tanınmaktadır.

CAİTLİN MCHUGH KİMDİR?

13 Mayıs 1986'da, California'da doğdu. California'da Flintridge Sacred Heart Academy'den 2004 yılında mezun oldu. North Carolina Üniversitesi'nde çağdaş dans eğitimi aldı. İlk televizyon deneyimini 2007 yılında yaşamıştır. Amerikalı aktris, yazar ve modeldir.

10 Ekim 2018 Çarşamba 17:26

Magazin
YORUMLAR (33)
  • KOKO : adamlarda ar haya yokki Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır MİSAFİR : KOKO.. YA SANKİ BİZDE ÇOK O DEDİYİN ŞEY CAN ATIYORSUN DA SUSUZLUĞUNDAN YAYILAMIYORSUN KAPILARI AÇSAK KİMSE KALMAZ TC DE İNAN DENEMESİ BEDAVA ADAMLAR DA NAKİT SIKINTISI YOKKİ 3 AY TATİLE GELİYORLAR BİZ 1/2/3 GÜN ZORLA GİDEBİLİYOZ TATİLE ADAMLARDA MİLLİ GELİR DE TAVAN YAPIYORLAR FIRANSA DA ASGARİ ÜCRET 15000 ERO BİZDE 200 ERO NET ELE GEÇEN ADAMLAR SİSTEM MATİK LER BİZDE ÖYLEMİ ÇALAN ÇIRPAN SOYAN İSTİKRAR SIFIR 0 0 Yayından Kaldır delikanlı : ne ar hayası kötü bir şey mi yapmış adam, adam gibi evleniyor işte? 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız