Ünlü Boadway Showlarında da Onun İmzası Var

Brıtney Spears kendini Türk tasarımcı Can Ağaoğlu'na emanet etti.

ÜNLÜ SANATÇI KIZKARDEŞİNE DE AĞAOĞLU'NU TAVSİYE ETTİ!!

Grammy Ödüllü Amerikalı pop müzik sanatçısı Britney Spears online shop http://store.britneyspears.com/ sitesi için New York da yaşayan Türk web tasarımcısı Can Ağaoğlu'nu seçti. State University of New York'ta ortak lisans programı olan Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü bitiren, başarılı Türk web tasarımcısı, ünlülerin favorisi haline geldi…

Yedi yıldır Brooklyn de yaşayan başarılı tasarımcı Can Ağaoğlu; 'Karşımızda bir dünya starı vardı ve web sitesinden en büyük beklentisi, sitenin zarif ve yeni görünmesiydi. Ben de bu isteği göz önünde bulundurarak, zarif bir site tasarlamaya çalıştım. Britney'in yeni markasının renklerinden esinlenip altın tonlarına yer verdim. Aksanlar için ise el yazısına benzeyen yazı tipleri kullandım.

"37 MİLYON TAKİPÇİSİNİN ZİYARET EDEBİLECEĞİ BİR ALT YAPI OLUŞTURDUK"

Sitenin en büyük özelliği ise, Facebook'ta bile 37 milyondan fazla takipçisi olan bir yıldızın kullanıcı trafiği patlamalarına yanıt verebilecek teknoloji ve alt yapıya sahip olmasıydı ki, siteyi bu duruma getirmek uzun süren testler ve performans analizleri sayesinde oldu.

Britney'in ardından country müzik yapan kardeşi Jamie Lynn Spears'i bize yönlendirdi ve şimdi kardeşi yeni müşterimiz. 

Ayrıca; Wicked, Book of Mormon, Once ve Jersey Boys gibi ünlü Broadway şovlarının da websitelerini yaptık' 

Kaynak: Bültenler

21 Şubat 2014 Cuma 10:30

Britney Spears, Brooklyn, New York, Güncel