Ünlü isimler Elazığ depremi sonrası tek yürek oldu! Üst üste paylaşım yaptılar

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından aralarında Mustafa Sandal, Nilgün Belgün ve Asena gibi isimleri yaşanan felakete sessiz kalmayarak kişisel hesaplarından paylaşım yaptı.

AFAD verilerine göre, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde yerin 10 kilometre derinliğinde 6.8 büyüklüğünde Deprem meydana geldi. Deprem, Malatya, Diyarbakır ve Adıyaman başta olmak üzere birçok ilde hissedildi. Deprem anında büyük korku ve panik yaşayan vatandaşlar, depremin hemen ardından kendilerini dışarı attı. Vatandaşların birçoğu geceyi sokakta geçirirken, AFAD, AKUT ve belediyeler başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş Elazığ için seferber oldu.

ÜNLÜLERDEN ÜST ÜSTE PAYLAŞIMLAR GELDİ

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından birçok ünlü isim sosyal medya hesaplarından depremle ilgili paylaşım yaptı.

ASENA

"Geçmiş olsun Elazığ'ım"

MUSTAFA SANDAL

"Yürekler burkuldu. Elazığ için dualarımı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet ailelerine sabır diliyorum."

SEDA ÜREN

"Elazığ büyük geçmiş olsun. Rabbim sana emanetiz... Sen koru her türlüsünden, yeryüzünden gökyüzünden gelecek felaketten afetten."

NİLGÜN BELGÜN

"Çok üzgünüm çok geçmiş olsun Elazığ, Malatya. Dualarımız sizinle..

SEREN SERENGİL

"Çok üzgünüm, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun Allah ailelerine sabır versin tüm elazığ halkına büyük geçmiş olsun"

FATMA TURGUT

"Kalbim sizinle Elazığ"

GÖKHAN ÖZOĞUZ

"Kalbimiz seninle Elazığ"

ATİLLA TAŞ

"Elazığ yanındayım! Çok geçmiş olsun canoğlu canlar"

Ünlü isimler Elazığ depremi sonrası tek yürek oldu! Üst üste paylaşım yaptılar - Son Dakika Magazin
Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktıElazığ depreminde enkazdan 5 saat sonra 12 yaşındaki çocuk sağ çıkarıldı Elazığ depreminde enkazdan 5 saat sonra 12 yaşındaki çocuk sağ çıkarıldıSağlık Bakanı Koca, sosyal medyadan duyurdu: Vatandaşlarımız 184'ten yakınlarına ulaşabilirler Sağlık Bakanı Koca, sosyal medyadan duyurdu: Vatandaşlarımız 184'ten yakınlarına ulaşabilirlerElazığ beşik gibi! Sivrice'de 4.3 büyüklüğünde bir deprem daha oldu Elazığ beşik gibi! Sivrice'de 4.3 büyüklüğünde bir deprem daha olduHaluk Levent, depremin ardından Bursa'daki konserini iptal etti Haluk Levent, depremin ardından Bursa'daki konserini iptal ettiElazığ'daki deprem dünya basınında da geniş yer aldı Elazığ'daki deprem dünya basınında da geniş yer aldıElazığ'daki depremin ardından ünlü isimlerden üst üste paylaşımlar geldi Elazığ'daki depremin ardından ünlü isimlerden üst üste paylaşımlar geldi
25 Ocak 2020 Cumartesi 08:01

Malatya, Sivrice, Elazığ, Magazin, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika