Ünlü Oyuncu Arkadaşına Sığındı

Sibel Kekilli ile başrol paylaştığı Duvara Karşı filmiyle adını duyuran Ünel kendisini davet eden yönetmen arkadaşının evinde kalmak için Köln'e gitti.

Sibel Kekilli ile başrol paylaştığı Duvara Karşı filmiyle adını duyuran Ünel kendisini davet eden Yönetmen arkadaşının evinde kalmak için Köln'e gitti.

Yönetmen arkadaşı tarafından tren istasyonunda karşılanan Ünel   Başımı tekrar bir çatının altına sokacağım için memnunum dedi.

Ünel, önce anahtarını kaybettiği için sokakta yattığını söylemiş, daha sonra maddi yetersizlik nedeniyle dışarıda kaldığı ortaya çıkmıştı. Alman Bild gazetesi, Ünel'in 'Duvara Karşı' filminde canlandırdığı 'sarhoş, umutsuz adam Cahit' karakterine atıfta bulunarak Filmdeki rolü gerçek oldu ifadesini kullanmıştı. Dört ay önce kimliğini kaybettiği öğrenilen Ünel'in maddi olarak zor durumda olduğu belirtildi. 53 yaşındaki Ünel, yönetmen Fatih Akın tarafından çekilen Duvara Karşı, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen) ve Temmuz'da filmleriyle adını duyurmuştu. Alkol sorunu olduğu bilinen oyuncu, sokakta yatmasına ilişkin, Bu bir zavallılık. Hayatımı yeniden organize etmem ve kendime yeni bir kulübe bulmam lazım demişti.

BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ Alman Bild gazetesinin haberine göre; Berlin'in 'Küçük İstanbul' diye adlandırılan Kreuzberg semtinde görüntülenen 53 yaşındaki ünlü oyuncu Birol Ünel'in sokaklarda yaşadığı iddia edildi. Alkol sorunu olduğu bilinen Ünel, konuyla ilgili gazeteye yaptığı açıklamada, Artık alkolü biraz daha azalttım. Günde en fazla 4-5 bira içiyorum dedi.

ROLÜ GERÇEK OLDU Fatih Akın'ın Duvara Karşı filminde başrolü Sibel Kekilli ile paylaşan Ünel, bu yapımda alkol sorunu nedeniyle tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Türk kızla yaptığı evliliği ve bu süreçte yaşadıklarını konu alıyordu. Duvara Karşı filminin ardından Birol Ünel ve Sibel Kekilli Almanya ve Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Kaynak: Aksam.com.tr

14 Ağustos 2015 Cuma 11:03

Köln, Sibel Kekilli, Duvara Karşı, Birol Ünel, Magazin
YORUMLAR