Ünlü Sanatçılar Cola Turka ile Ramazan Turunda

'Memleketime Ramazan geldi, hoşgeldi' diyen Cola Turka, Ramazan boyunca 14 günde 14 farklı ili ziyaret ediyor, il sakinlerine özel sürprizler yapıyor.

Ünlü oyuncular Şoray Uzun ve Ufuk Özkan, sunucu Turgay Başyayla ile komedyen Yavuz Seçkin de iftar sofralarına konuk oluyor.

"Memleketim" temasıyla bu sene Türkiye'nin 16 iline yönelik özel bir çalışma yapan Cola Turka, Ramazan ayında da aynı konseptin devamı olan "Memleketime Ramazan geldi, hoşgeldi" turuna çıktı.

11 Temmuz tarihinde Sakarya'dan başlayan "Cola Turka Memleketim otobüsü" sırasıyla Ankara, Sivas, Kayseri, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Mersin, Konya, Antalya, İzmir, Bursa ve İstanbul olmak üzere 14 günde 14 farklı ili ziyaret etmiş olacak.

Cola Turka turunda sürpriz isimler, sürpriz aktiviteler

Cola Turka otobüsünün ziyaret ettiği her ilde yüzlerce eve konuk olunarak "Bir Soru Bir Memleket" yarışması yapılıyor, kazananlara da Cola Turka ile Memleketim temalı bardak hediye ediliyor. Ayrıca, her ilde üçer iftar çadırında ürün dağıtımı yapılıyor.

Cola Turka Memleketim turunda ekibe 11 Temmuz'da Sakarya'da ünlü oyuncu Ufuk Özkan eşlik etti. 15 Temmuz'da Kayseri'de Davetsiz Misafir programının sunucusu Turgay Başyayla,

17 Temmuz'da Şanlıurfa'da ünlü komedyen Yavuz Seçkin, 21 Temmuz'da ise Konya'da ünlü oyuncu Şoray Uzun ekibe katılacak. Sanatçılar ziyaret ettikleri her ilde bir ailenin evine misafir olup, iftarda o yöre ile anılan lezzetleri "ailece" tadacak.

Kaynak: Bültenler

11 Temmuz 2014 Cuma 10:44

Turgay Başyayla, Ufuk Özkan, Şoray Uzun, Cola Turka, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri