Ünlü Televizyon Yorumcusundan Bomba İddia: Ebru Şallı'ya Tecavüze Kalkıştılar

Gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan, yorumculuk yaptığı magazin programında sürpriz bir iddia ortaya atarak 'Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar.' dedi.

Yaşadığı ilişkilerle ve sosyal medyada paylaştığı iddia edilen çıplak pozlarla gündemden inmeyen Ebru Şallı hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı.

"EBRU ŞALLI'YA TECAVÜZE KALKIŞTILAR"

Türkiye'de pilates denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı hakkında açıklama yapan kişiyse gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan oldu. Yorumculuk yaptığı magazin programında konuşan Özcan, çok şaşırtıcı bir iddia ortaya attı. Bilal Özcan; "Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar" dedi.

"EBRU ŞALLI DİRENDİ"

Bunun üzerine "Ne zaman?" diye soran program sunucusuna tüm detayları şu sözlerle anlattı: "İstanbul dışında bir otel odasında oldu bu olay. Ebru Şallı direndi, iffetini ve namusunu korudu. Yıllar önce yaşandı ama Ebru Şallı kendisi isterse detaylarını anlatır." diye konuştu.

"BU AÇIKLAMAYI UYARMAK İÇİN YAPIYORUM"

Bu iddiası sonrasında Anne babaları uyaran Özcan şunları söyledi: "Ben bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak için yapıyorum. Entertaiment alemi, renkli dünya, eğlence dünyası denilen o alemin perde arkasında her türlü pislik yaşanmaktadır. Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenmeyin. Uyuşturucu, alkol, tecavüz gibi tüm belalar ne yazık ki o alemin gerçeğidir. Anne ve babalar evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutsunlar…"

19 Mayıs 2017 Cuma 13:54

Türkiye, Bilal Özcan, Ebru Şallı, Magazin
YORUMLAR