Ünlüler, Kemal Uzun'u Anlattı

Ünlüler, Kemal Uzun'u anlattı Yönetmen Kemal Uzun'un cenazesine sevenleri akın ettiİSTANBUL - Şile'de evinde öldürülen Yönetmen Kemal Uzun'un cenazesine çok sayıda ünlü isim akın etti.

Ünlüler, Kemal Uzun'u anlattı
Yönetmen Kemal Uzun'un cenazesine sevenleri akın etti
İSTANBUL - Şile'de evinde öldürülen Yönetmen Kemal Uzun'un cenazesine çok sayıda ünlü isim akın etti. Oyuncu Sefa Zengin, "Dünyanın en iyi insanıydı" derken, Haldun Dormen, " Onun yokluğunda çok kötü hissedeceğiz" dedi.
Şile'de öldürülen yönetmen Mustafa Kemal Uzun'un Teşvikiye Camii'ndeki cenaze törenine çok sayıda ünlü isim de katıldı. Oyuncu Sefa Zengin, "Korkunç bir durum . Kemal gibi dünya beyefendisi bir insanın başına gelebilecek en korkunç şey .Şoktayım. Dünyanın en iyi insanlarından biriydi. Söyleyecek söz yok .Sözün bittiği yerdeyiz" dedi. Haldun Dormen ise, "Benim asistanımdı.Vazgeçilmez dosttu.Ben ve Dormen ailesi perişan olduk. 1985'ten beri beraber çalıştık. Bir sürü proje yaptık. Dormen ailesi olarak çok üzgünüz. Onun yokluğunda çok kötü hissedeceğiz" dedi. Oyuncu Gürkan Uygun ise,"Ne söylenebilir ki "diye konuştu.

Kaynak: İHA

12 Aralık 2017 Salı 16:01

Haldun Dormen, Sefa Zengin, Kemal Uzun, Şile, Genel