Ünlüler, Sezen Aksu Şarkıları'nı Toplum Gönüllüsü Gençler İçin Söyledi!

2 Ekim Salı akşamı Uniq Hall'de iş, sanat ve spor dünyasından ünlüler, Toplum Gönüllüleri Vakfı, yararına Sezen Aksu şarkılarını seslendirdi.

Bu muhteşem geceden elde edilen gelirle 900'ü aşkın Toplum Gönüllüsü gencin sosyal sorumluluk projeleri desteklenecek.

Most Production'ın organizasyonuyla 2 Ekim'de Uniq Hall'de gerçekleşen gecenin yönetmenliğini Çağan Irmak üstlenirken, konserin müzik direktörü ve orkestra şefi ise Tuluğ Tırpan oldu. Bu keyifli gecenin sunuculuğunu Barış Falay ve Burcu Biricik üstelenirken, Birce Akalay, Derya Alabora, Devrim Yakut, Elif-Kerem Gönlüm, Işıl Yücesoy, Işın Karaca, Mehmet Erdem, Neslihan Demir, Özgür Çevik, Rubato, Sibel Tüzün, Şevki Çepa, Tolga Tekin, Tuğrul Tülek, Tülay Günal, Yetkin Dikinciler, Zara ve iş dünyasından Burçak Elmas Deniz, Burçin Elmas Çubukçu, Evrim Aras, Selen Özgörkey Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Geçmişten günümüze en sevilen Sezen Aksu şarkılarının titizlikle seçildiği bu özel gecede izleyiciler Minik Serçe'nin ölümsüz eserlerini hep bir ağızdan seslendirdi. Finalde yorumcular hep birlikte sahneye çıkarak Sarışınım, Şımarık, Hadi Bakalım şarkılarıyla geceyi sonlandırırken, izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Türkiye'nin 81 ilinde, 135 öğrenci topluluğuyla ülkenin dört bir yanında sosyal sorumluluk faaliyetleri gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin tüm bölgelerinde çocuklardan toplumsal cinsiyet eşitliğine, hayvanlardan ekolojiye birçok farklı alanda toplumsal değişim yaratmak için faaliyetlerini sürdürüyor.

KONSER AKIŞI

1.Bu Gece – Intro / BackVokaller (dans)

2.Özgür Çevik / Bu Gece Son

3.Devrim Yakut / Adem Olan Anlar

4.Elif & Kerem Gönlüm / Ne Kavgam Bitti

5.Selen ÖzgörkeyÖzgür Çevik / Asolan

6.Evrim Aras & Tuğrul Tülek / Aşktan Ne

7.Zara / Keskin Bıçak

8.Devrim Yakut & Şevki Çepa / Bile Bile

9.Birce Akalay / Yol Arkadaşım

10.Işıl Yücesoy / Ağlamak Güzeldir

11.Burçak Elmas Deniz&Burçin Elmas Çubukçu&Sezgin Elmas / Büklüm Büklüm

12.Sibel Tüzün / Onu Alma Beni Al, Rakkas / Medley

Kaynak: Bültenler

03 Ekim 2018 Çarşamba 17:44

Değerli Taş, Sezen Aksu, Güncel