Ünlülerin Şerefine Gündüz Vakti Havai Fişek Gösterisi

Ünlülerin şerefine gündüz vakti havai fişek gösterisi 24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında ünlüler, üstü açık klasik otomobillerde halkı selamladıADANA - 24.

Ünlülerin şerefine gündüz vakti havai fişek gösterisi

24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında ünlüler, üstü açık klasik otomobillerde halkı selamladı

Adana - 24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında çok sayıda ünlü oyuncu ve yönetmen, üstü açık klasik otomobillerde halkı selamlayıp karanfil dağıttı. Etkinlikte organizasyon tarafından ünlülerin şerefine aydınlık havada havai fişek gösterisi sunuldu.

Aralarında Nuri Alço, Selma Güneri, Yusuf Sezgin, Şemsi İnkaya, Cihat Tamer'in de bulunduğu çok sayıda ünlü oyuncu ve yönetmen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve protokol üyeleriyle birlikte Yüreğir ilçesindeki Hacı Sabancı Bulvarı'nda bulunan bir otelden üstü açık klasik otomobillerle çıkış yaparak, D-400 bulvarı üzerinden Atatürk Caddesi'ne kortej halinde ilerleyerek halkı selamladı.

Ünlülerle sohbet edip fotoğraf çektirebilmek için sıraya giren halka ünlüler karanfil dağıttı. Ev ve işyerindeki vatandaşlar da ünlüleri izlemek için cam ve balkonlara koştu.

Festivale ilişkin konuşan oyuncu Şemsi İnkaya, "Müthiş bir olay. Her sene artarak devam ediyor. Adana bu festivalin 24'üncüsünü başardıysa bundan sonrasına sahip çıkması lazım. Nice başarılı festivaller diliyorum. Onur ödülünü de buradan almak kısmetmiş. Çok güzel bir olay" ifadelerini kullandı.

Sevgi kortejinde, Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu önünde volkan ve havai fişek gösterisi sunuldu.

Kaynak: İHA

27 Eylül 2017 Çarşamba 18:20

Şemsi İnkaya, Adana, Genel