Ürdünlü çocuğa tokat atan zanlı hakkında tutuklama kararı çıktı

Mersin'de çocuklar arası çıkan tartışma sonrası Ürdünlü 5 yaşındaki çocuğa tokat atan şüpheli hakkında 'tutuklama' kararı çıkarıldı.

Mersin'de çocuklar arası çıkan tartışma sonrası Ürdünlü 5 yaşındaki çocuğa tokat atan şüpheli hakkında 'tutuklama' kararı çıkarıldı.

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamaya göre, çocuklar arasında çıkan bir tartışma sonrası Ürdünlü 5 yaşındaki çocuğa tokat attığı ve babasını da darp ettiği iddiasıyla 'kasten yaralama' suçundan adliyeye sevk edilen şüpheli N.K.'ye 'ev hapsi' cezası verildi. N.K. hakkında Mersin Sulh Ceza Hakimliği tarafından verilen 'ev hapsi' kararına, bu tedbirin yeterli olmadığını belirterek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından itiraz edildi.

"TUTUKLAMAYA YÖNELİK YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI"

İtirazı değerlendiren ilgili Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli N.K. hakkında 'tutuklamaya yönelik yakalama' kararı çıkardı.

'Ev hapsi'nde bulunan şüphelinin, bu karar sonrası tutuklanacağı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Mersin'de cumartesi akşamı bir sitede yaşanan ve Ürdün vatandaşı bir ailenin 8 yaşındaki çocuğunun sert bir şekilde tokatlandığı olayda, çocuğu darp eden şahıs dün gözaltına alınmıştı. Ardından da ev hapsine çarptırılmıştı.

Ürdünlü çocuğa tokat atan zanlı hakkında tutuklama kararı çıktı - Son Dakika
Mersin'de 8 yaşındaki Ürdünlü çocuğa tokat atan şahıs gözaltına alındı Mersin'de 8 yaşındaki Ürdünlü çocuğa tokat atan şahıs gözaltına alındıÜrdünlü çocuğa tokat atan şahıs ev hapsi cezası aldı Ürdünlü çocuğa tokat atan şahıs ev hapsi cezası aldı
07 Ekim 2019 Pazartesi 12:28

Başsavcı, Mersin, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (48)
 • Tamer : Bundan 100 sene evel bu insanlar da bizim Vatandasimizdi, Taki Ingilizlerin haritayi ayirana kadar, bence bu kardeslerim hale bizim vatandas sayilir.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Tamer : Yasli basli adam ama akli 5 yasindaki cocuk gibi davranmis, sonuc bu adam saglikli mi, tabiki insan evladini korur ama böyle degil kendi cocugu da var. Bencil bir insan.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • ASENA : Milliyeti ve Inanci Ne Olursa Olsun... Koskoca Adam Kücücük Bir Cocuga Vuramaz.!!! Bu Caniliktir.. Nokta!!!
  Cevap Yaz 14 2 Yayından Kaldır
 • bilirkişi : ülkemizde mülteci olmasa bu tür sorunlar olmaz insanlar ırak suriyeli görünce cılgına dönüyo
  Cevap Yaz 20 18 Yayından Kaldır
 • Ömer : Şiddet psikolojik bir hastalıktır. Bunun şiddete uğrayan kişinin mülteci olup olmaması ile ilgisi yoktur. Ülkedeki mülteci sorunu bu bağlam dışında tartışılabilir. Ama şiddeti mülteciye bağlamak, şiddete uğrayan kişinin ırkına diline dinine vs. göre şiddeti sınıflandırmak yanlış bir yönelimdir.
  8 2 Yayından Kaldır
 • ... : Ne fark eder Bulgaristan'a gelen türk lere neden birşey yapılmadı zamanında orasıda Türk toprakları idi ama onlar Arapça konuşuyor öyle değil mi çanakkale de onların dedeleride şehit oldu gerçi insanlar kurtuluş savaşını çanakkale den ibaret sanıyor 89 gelenlere bedelsiz arazi ve en iyi işlere yerleşti kimsenin sesi çıkmadı Arapça tabelada n rahatsız olanlar Çince tabela astı neden sesiniz çıkmıyor olanlar bunlarken sakın bil algıya alet olup kullanılmayın Afganistan da yaşayanlar bütün varını yokunu ülkemize yardım olarak gönderdiler daha neler var bunun gibi bu kadar bilgisiz ve cahil olmayın
  12 11 Yayından Kaldır
 • Efe : Doğrusunda kardeş bu kadar rahat dolaş mamalilar bir yerde toplanmaları lazım di yayıldılar ülkeye ama allah kimseyi zorda bırakmasın ya Bizim başımıza gelse bizi kimse kabul etmez
  6 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız