Uyuşturucu Satıcısı Drone ile Yakalandı

Uyuşturucu satıcısı drone ile yakalandı Adana'da narkotik polisinin drone ile yaptığı uygulamada şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada 1 kilo 47 gram Bonzai bulundu Gözaltına alınan zanlı, uyuşturucu satmak suçundan tutuklandıADANA - Adana'da narkotik polisinin drone ile yaptığı...

Uyuşturucu satıcısı drone ile yakalandı
Adana'da narkotik polisinin drone ile yaptığı uygulamada şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada 1 kilo 47 gram Bonzai bulundu
Gözaltına alınan zanlı, uyuşturucu satmak suçundan tutuklandı
ADANA - Adana'da narkotik polisinin drone ile yaptığı uygulamada şüpheli şahsın üzerinden 1 kilo 47 gram Bonzai çıktı. Gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri torbacılara yönelik olarak merkez Seyhan ilçesi, Ova Mahallesinde akşam iftardan sonra uygulama başlattı. Polis mahalleye giren yayaları ve araçları tek tek durdurup arama yaptı.Uygulamaya drone ile havadan destek verildi. Drone ile yapılan takip sonucunda şüphelenilen şahıslar yerdeki polislere telsiz ile bildirilip arama yapılması istendi.
Bu arada mahalleye gelen Mükerrem D. isimli bir şahıstan polis şüphelendi. Polis şahsı durdurup kimlik sorgusu yapıp arama yaptı. Yapılan arama sonucunda şahsın üzerinden 1 kilo 47 gram bonzai ele geçirildi. Uyuşturucuya el konulurken zanlı gözaltına alındı.
Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen zanlı uyuşturucu satmak suçundan nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.
Uyuşturucu Satıcısı Drone ile Yakalandı

Kaynak: İHA

15 Mayıs 2019 Çarşamba 09:12

Narkotik, 3. Sayfa
YORUMLAR