Uzunpınar ve Karahayıt'ta Su Kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün altyapı çalışmaları dolayısıyla 6 Aralık 2017 Çarşamba günü Uzunpınar ve Karahayıt Mahallelerinde su kesintisi yapılacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün altyapı çalışmaları dolayısıyla 6 Aralık 2017 Çarşamba günü Uzunpınar ve Karahayıt Mahallelerinde su kesintisi yapılacak.
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü'nün altyapı çalışmaları dolayısıyla 05 Aralık 2017 Salı günü yapacağı su kesintisi, olumsuz hava şartları nedeniyle 06 Aralık 2017'ye ertelendi. Bu kapsamda, 06 Aralık 2017 Çarşamba günü Pamukkale İlçesi Uzunpınar Mahallesi pompa hattı bağlantısı çalışmalarının tamamlanabilmesi için 09.00-18.00 saatleri arasında Uzunpınar ve Karahayıt Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacak. Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecek. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

05 Aralık 2017 Salı 11:26

Denizli, Karahayıt, Uzunpınar, Politika, Güncel