Vali Alimoğlu Karabük'e Veda Etti

Yaklaşık 2 buçuk yıldır Karabük Valisi olarak görevini yürüten ve son yayımlanan Valiler Kararnamesiyle merkez valiliğine atanan Vali Orhan Alimoğlu düzenlenen törenle Karabük’e veda etti.

Yaklaşık 2 buçuk yıldır Karabük Valisi olarak görevini yürüten ve son yayımlanan Valiler Kararnamesiyle merkez valiliğine atanan Vali Orhan Alimoğlu düzenlenen törenle Karabük'e veda etti.
Hükümet Konağı önünde düzenlenen uğurlama törenine Garnizon Komutanı J. K.Albay Cihan Ulukaya, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Timuçin Dedeoğlu, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Üyeleri, Siyasi Parti İl Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kurum müdürleri, valilik personeli, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Vali Orhan Alimoğlu ve eşi Rana Alimoğlu, duygulu anların yaşandığı vedalaşma töreninde katılımcılarla tek tek vedalaşarak helallik istedi. Vedalaşma töreninin ardından Vali Alimoğlu, eşi Rana Alimoğlu ile birlikte makam aracına binerek Karabük'ten ayrıldı. - KARABÜK

Kaynak: İHA

10 Haziran 2016 Cuma 19:02

Karabük, Orhan Alimoğlu, Yerel