Vali Büyükakın, Birincileri Ödüllendirdi

Masa Tenisi Veteranlar Grubu Türkiye Birinciliğini kazanan Pazaryeri Halk Eğitim Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcuları Ahmet Ahsen Kılıç ve Levent Üstün, Bilecik Valisi Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret ettiler.

Masa Tenisi Veteranlar Grubu Türkiye Birinciliğini kazanan Pazaryeri Halk Eğitim Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcuları Ahmet Ahsen Kılıç ve Levent Üstün, Bilecik Valisi Tahir Büyükakın'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette sporcuların yanı sıra Bilecik Gençlik Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Pazaryeri Halk Eğitim İlçe Müdürü Sedat Büyük hazır bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Büyükakın, "Sporcularımız Bilecik'in adını büyük bir gururla Türkiye'ye duyurdular. Gösterdikleri azim, hak ettikleri zaferle sonuçlandı. Umarım daha büyük başarıların altına da imzalarını atacaklar. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerinde bulundu.

Sporculardan masa tenisi turnuvaları ile ilgili bilgi alan Vali Büyükakın, başarılarından dolayı sporcuları ödüllendirdi. - BİLECİK

Kaynak: İHA
22 Eylül 2018 Cumartesi 12:32
YORUMLAR

Son Dakika