Vali Çakacak, Emekli Mülki İdare Amirlerine Hizmet Anısı ve Belgesi Takdim Etti

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin’in Akdeniz Kaymakamı iken emekliye ayrılan Raif Özener ile Nevşehir Vali Yardımcısı iken emekli olan Vural Demirtaş’a ‘Hizmet Anısı ve Belgesi’ takdim etti.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Mersin'in Akdeniz Kaymakamı iken emekliye ayrılan Raif Özener ile Nevşehir Vali Yardımcısı iken emekli olan Vural Demirtaş'a 'Hizmet Anısı ve Belgesi' takdim etti.
Türk İdareciler Birliği tarafından 12 Ocak günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da teşrifleriyle gerçekleştirilen törende 2016 yılında emekliye ayrılan mülki idare amirlerine Hizmet Anısı ve Belgesi takdim edilmişti. Bu kapsamda Mersin'de ikamet eden ve mazeretleri nedeniyle törene katılamayan Raif Özener ve Vural Demirtaş'a Anı ve Belgeleri, İçişleri Bakanı Soylu adına Vali Çakacak tarafından verildi.
Valilik'te gerçekleşen kabulde konuşan Vali Çakacak, şanlı Türk bayrağının dalgalandığı her yerde, hiçbir kurumun görev alanına girmeyen konuları dahi sahiplenerek, şeref ve onurla görev yapan mülki idare amirlerinin kimsesizlerin kimsesi olduğunu vurguladı. Çakacak, meslek hayatlarını şeref ve onurla noktalamaları vesilesiyle Özener ve Demirtaş'ı tebrik etti.
Özener ve Demirtaş ise ilgilerinden dolayı Çakacak'a teşekkür ettiler.
Kabul, Çakacak'ın, Raif Özener ve Vural Demirtaş'a İçişleri Bakanlığı Hizmet Belgesi ve Anısını takdim etmesinin ardından sona erdi. - MERSİN

Kaynak: İHA

14 Şubat 2017 Salı 17:42

Akdeniz, Mersin, Vural Demirtaş, Özdemir Çakacak, Güncel