Vali Gül, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Sivas Valisi Davut Gül, İl Özel İdaresi bünyesindeki müdürlükleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sivas Valisi Davut Gül, İl Özel İdaresi bünyesindeki müdürlükleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Gül, ilk olarak İşletme İştirakler Müdürlüğünü ziyaret ederek saha amirliğini ve atölyeleri gezdi. Ayhan'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Gül, çalışanlar ile sohbet ederek yapılan işleri yerinde inceledi.
Ardından Sivas İl Özel İdaresi ek binada hizmet veren Tarımsal Hizmetler, Yol ve Ulaşım Hizmetleri, İmar ve Kentsel İyileştirme, Emlak ve İstimlak ile Su ve Kanal Hizmetleri müdürlüklerini de ziyaret eden Gül, çalışanlara görevlerinde başarı diledi.
Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Vali Gül, çalışmalar hakkında bilgi almak için zaman zaman ziyaretlerde bulunduğunu belirterek, "Sivas İl Özel İdaresi'nin teknik birimlerinde incelemelerde bulunduk. İlerleyen zamanda vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verilebilecek yeni bir hizmet binası yapılması gerekiyor. Onunla ilgili süreci takip edeceğiz. Ayrıca bu bölgede Sivas İl Özel İdaresi'nin atölyeleri var. Bu atölyelerin şehrin daha uygun yerine taşınması planlanıyor. Yine, başta nüfus müdürlüğü ve valiliğin diğer birimleri olmak üzere onları da burada yeni yapacağımız binada hizmet vermelerini arzuluyoruz. İleri ki süreçte projesi çıktığında ve netleştiğinde kamuoyu ile paylaşacağız." diye konuştu. - SİVAS

Kaynak: İHA

15 Temmuz 2016 Cuma 17:42

Salih Ayhan, Sivas, Ekonomi