Vali Kahraman, İlahiyat Fakültesinde Derse Katıldı

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, İlahiyat Fakültesinde “Endülüs Medeniyeti Özellikleri ve Batıya Etkileri” Konferansına KatıldıVali Süleyman Kahraman, Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “Endülüs Medeniyeti Özellikleri ve Batıya Etkileri” Konferansına öğretim elemanları, davetliler ve öğreniciler ile birlikte katıldı.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, İlahiyat Fakültesinde "Endülüs Medeniyeti Özellikleri ve Batıya Etkileri" Konferansına Katıldı

Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen "Endülüs Medeniyeti Özellikleri ve Batıya Etkileri" Konferansına öğretim elemanları, davetliler ve öğreniciler ile birlikte katıldı.

İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nizamettin Parlak'ın konuşmacı olduğu konferansta Endülüs'ün siyasi tarihi hakkında bilgiler verilerek, Endülüs Medeniyetinin nasıl geliştiği, Avrupa'daki fikir akımlarını nasıl etkilediği anlatıldı.

Vali Süleyman Kahraman, konferansa katıldıktan sonra İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Alıcı'nın dersine girerek öğrencilerle birlikte ders dinledi. İlahiyat Fakültesi öğrencileri ise Vali Kahraman'ı sınıflarında ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, kendilerine teşekkür ettiler. - ERZİNCAN

Kaynak: İHA

16 Şubat 2016 Salı 17:59

Erzincan Üniversitesi, Süleyman Kahraman, Yerel