Osmaniye Valisi Oduncu, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Osmaniye Valisi Oduncu Türkiye Özel Sporcular Federasyonu 2. Bölge Akdeniz Karadeniz Atletizm Yarışmalarında başarılı olan sporculara malzeme dağıttı.

Osmaniye Valisi Mehmet Oduncu, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu 2. Bölge Akdeniz Karadeniz Atletizm Yarışmalarında, başarı elde eden sporculara malzeme dağıttı.
Özel sporcular, antrenörleri Sertaç Üğlü, Ali Altunbüker, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Ökkeş Demir, Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ile birlikte Vali Mehmet Oduncu’yu makamında ziyaret etti.
Sporcuları makamında kabul ederek tebrik eden Vali Oduncu, “Osmaniye’mizden bu çocuklarımızın yarışmamadan başarılı bir şekilde çakmasından dolayı fevkalade mutluyuz. Bu çocuklarımızı yetiştiren ailelerini kendilerini ve yine başarılarında önemli katkıları olan antrenörlerini de tebrik ediyorum. Bu başarılılarının devamlı olmasını diliyorum. Sadece sözlü olarak dilemekle kalmayacağız bize bu konuda düşen görevler neyse çocuklarımızın bu başarılarının devamlı olmasını ve daha başarılı olmaları, milli takımlara seçilmeleri ve milli takımlarda da başarılı olmaları noktasında bize düşen görev olursa müdürlerimizle birlikte paylaşıp gereğini yapacağız. Çocuklarımızı bu başarılarından dolayı gönülden tebrik ediyorum.” dedi.
Yarışmalarda Aile ve Spor Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile Bahçe Gençlerbirliği Gençlik ve Spor kulübü sporcularından, Melike Yazıcı ve Melisa Ulaş uzun atlamada birinci, Can Kalay ikinci, Murat Güler üçüncü, Gülle Atmada, Elif Demirel birinci, Tarık Yakar üçüncü olmuştu.
Atletizm yarışmalarında dereceye giren sporcuların mayıs ayında Denizli’de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda Osmaniye’yi temsil edecekleri belirtildi.

Kaynak: CİHAN

09 Nisan 2014 Çarşamba 15:53

Türkiye, Mehmet Oduncu, Celalettin Cerrah, Osmaniye, Yerel