Vedat Milor'dan sert İzlanda tepkisi: Başka seçenek bırakmadılar

Türkiye'nin önde gelen yemek eleştirmenlerinden olan Vedat Milor, İzlanda'da A Milli Takımımıza yapılan saygısızlığı ve ayıbı sosyal medya hesabından ağır bir dille eleştirdi.

Türkiye'nin önde gelen gastronomi yazarlarından Vedat Milor, İzlanda'da A Milli Takımımıza yapılan ayıbı "İzlanda'yı linç etmeye ulusal mutfağından başlayabilirsiniz" şeklinde yorumladı.

A Milli Futbol Takımımızın 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda İzlanda ile yarın yapacağı maç için bu ülkeye gelişinde havaalanında maruz kaldığı muameleye bir tepkide Vedat Milor'dan geldi.

Twitter'DAN ELEŞTİRDİ

İzlanda Havalimanı'nda yaşanan skandalı Twitter adresinden eleştiren Milor, "İzlanda'yı linç etmeye ulusal mutfağının kötülüğünden başlayabilirsiniz" dedi.

Eleştirini ardı ardına sıralayan ünlü yazar, "Biliyorum, ağır olu ama başka seçenek bırakmadılar" diyerek tepkisini gösterdi.

Vedat Milor'dan sert İzlanda tepkisi: Başka seçenek bırakmadılar
İzlanda'da Türk Milli Takımı'na büyük saygısızlık! İzlanda'da Türk Milli Takımı'na büyük saygısızlık!Türk Milli Takımı'na yapılan saygısızlığın ardından İzlanda'dan ilk açıklama geldi Türk Milli Takımı'na yapılan saygısızlığın ardından İzlanda'dan ilk açıklama geldiİzlanda'daki skandala Türkiye'den tepki yağdı: Gereğini yapacağız İzlanda'daki skandala Türkiye'den tepki yağdı: Gereğini yapacağız
10 Haziran 2019 Pazartesi 10:04

Türkiye, Vedat Milor, İzlanda, Magazin, Spor
YORUMLAR