Volkan Demirel'in Galatasaray göndermesi, sarı-kırmızılıları kızdırdı

Fenerbahçe'de antrenör olarak görev alan Volkan Demirel, Galatasaray derbisi öncesinde yine gündeme oturdu. Eşi Zeynep Demirel'le Fenerbahçe'nin YouTube kanalına konuk olan Volkan Demirel, sorulan bir soruya verdiği yanıtla Galatasaraylıları kızdırdı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi YouTube kanalı üzerinden 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir içerik yayınladı. 14 Şubat Sevgililer Günü özel bölümüne Zeynep - Volkan Demirel çifti ile Damla - Melih Mahmutoğlu çifti konuk oldu.

Çiftlerin birbirlerine özel ve eğlenceli sorular yöneltildiği bölümde Volkan Demirel, Melih Mahmutoğlu'nun sorduğu bir soruya verdiği Galatasaray cevabıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

FARKLI CEVAPLAR VERDİLER

Melih Mahmutoğlu, Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'e format gereği "Volkan'ı tribünden canlı izlediğin ilk maç hangisiydi?" sorusunu yöneltti. Çiftin birbirinden farklı cevaplar vermesiyle gülüşmeler yaşanırken, bu esnada Volkan Demirel'den Galatasaray'a gönderme geldi.

Zeynep Demirel, Volkan Demirel'i tribünden izlediği ilk maçın Fenerbahçe - Galatasaray mücadelesi olduğunu söyledi. Ancak Volkan Demirel, eşinin hatasını düzelterek kendisini tribünden izlediği ilk müsabakanın Fenerbahçe - Gaziantep maçı olduğunu hatırlattı.

"GALATASARAY'I ZATEN YENMİŞİZDİR"

Maçların skorları sorulan Volkan Demirel, "Gaziantep maçını 3-1 kazandık. Galatasaray'ı da zaten yenmişizdir" diyerek sarı kırmızılı taraftarları kızdırdı.

Volkan Demirel'in Galatasaray göndermesi, sarı-kırmızılıları kızdırdı - Son Dakika Spor
14 Şubat 2020 Cuma 14:43

Zeynep Demirel, Volkan Demirel, Galatasaray, Fenerbahçe, Spor, Son Dakika
YORUMLAR (13)
 • Çukurovalı : Fanatik bir Fenerbahçeli olarak bu Volkan Demirel den her zaman nefret etmişimdir,futbolun çirkin yüzü kim olurdu diye sorsalar,bu adamı tek geçerim.
  Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
 • Slymn24 : Peki sana bir soru türkiyenin yüz karası çirkef kalecisi hayatında unutamadigin şey 1. Snieder iki ayrı köşeye füzesi mi 2. Yoksa dünya tarihinde benzeri olmayan mahreminde gs kupa kaldırması mi hangisi canim
  Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
 • Mikadu : Fenerbahçeye antipati duymamin baş mimarı 1 volken 2 lugano bu takımda adam gibi adam bir alex vardı
  Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
 • toprak : volkan hayatında unutamıyacagın iki doksan neresi hadi cevap ververemezsin ben söyleyim istersen cevap snayder.kaba gücünlede merti harcamışın şimdi belli oluyor.keşke smon güreşçisi olsaydın daha başarılı olurdun eminim
  Cevap Yaz 5 2 Yayından Kaldır
 • Eren : KAHROLAUN FENER KAHROLSUN FENER..KAHROLSUN FENER KAPI..HA HA HAAA...SKOR BELLI80GS KAZANACAK.VOLKAN TARIH OLUR FENERIN KAPISINDAN DAHI GIREMEZ.AMİN ALLAHIM.DOKSANDOKUZ ADINA ALLAHIM 90GS KAZANSIN RABBIM.AMİN AMİN ECMAİN..BIDAHA BUFENERLILER GS ADINI DUYUNCA KORKUDAN NEYAPACAKLARINI ŞAŞIRSIN ALLAHIM.AMİNNNNNN..
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Eren cocuk : VOLKANLA FENER BAHCEMIYDI O ZAVALLI HUSRAN YASAYACAK HERKES VOLKAN VOLKAN SEN NE EZIKMISSIN DIYECEK.AZIZ BASKANIN FAKTORUNUDA UNUTMAYIN AZIZIN LANETI FENERIN UZERINDE..
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • CIHAN NUMA : HERZAMAN EZIKDINIZ DUNYA KADAR PARANIZDA OLSUN AZIZ BASKANIN NALETI UZERINIZDE ONUN ICIN KUDURACAK TEK TAKIM VAR ODA EZIK FENERDIR.ŞAMPIYON BELLI OĞLUM.ENBÜYÜK CIMBOM.MACIN SLORUNUDA VEREYIM.80 KAZANACAGIZ ...EZIKLER SIZI..MUSLERA SIZE GECIT VERMIYECEK...YALAN DUNYA YALAN FENER..EZİK HERIFLER.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika