Woody Allen'ın Son Filmi İlk Kez Boğaziçi Film Festivali'nde

ABD'li yönetmen, senarist ve oyuncu Woody Allen'ın yazıp yönettiği 'Dönme Dolap (Wonder Wheel)', sinemaseverlerle buluşacak.

ABD'li yönetmen, senarist ve oyuncu Woody Allen'ın yazıp yönettiği "Dönme Dolap (Wonder Wheel)", sinemaseverlerle buluşacak.

Başrollerinde Kate Winslet ve Justin Timberlake'i buluşturan film, Türkiye galasını, Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu "5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali"nde yapacak.

Film, Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ile İstanbul Medya Akademisi tarafından ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen festival kapsamında, 18, 21 ve 23 Kasım'da gösterilecek.

Woody Allen'ı 2011'de çektiği "Whatever Works"ten beri ilk kez New York'a geri döndüren film, ABD'nin gangsterlerle dolu 1950'li yıllarındaki hüzünlü ve melankolik bir aşk hikayesini anlatıyor.

Aralık'ta gösterime girmesi planlanan filmin oyuncu kadrosunda ayrıca, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Jack Gore ve David Krumholtz gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: AA

10 Kasım 2017 Cuma 13:52

Amerika Birleşik Devletleri, Kate Winslet, Woody Allen, Kültür Sanat, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri