Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık, cezaevi firarisiyle yakalanarak adliyeye çıkarıldı

Eski futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık, Düzce'de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı. Yağmur Aşık ve yanındaki kişi gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Eski Milli futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık, Düzce'de yapılan yol kontrolü sırasında cezaevi firarisi bir kişi ile yakalandı. Yağmur Aşık ve yanında ki şahıs Düzce Adliyesi'ne çıkarıldı.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Gölormanı Köyü'nde sivil uygulama yaptığı sırada lüks bir aracın jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başladığını fark ettiler. Aracın sürücüsü olan şahıs kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını sürerek Jandarma astsubaya çarptı ve yaralanmasına neden oldu. Ardından ise Jandarma ekipleri aracı takibe alarak Cumayeri sapağı mevkiinde yakalandılar. Yakalanan şahıslardan birisinin cezaevi firari E. S. diğerinin ise eski futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık olduğu anlaşıldı.

İKİ ADET SİLAH VE UYUŞTURUCU BULUNDU

Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar jandarmada yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi'ne sevk edildiler.

Yağmur Aşık adliyeye götürüldüğü sırada yüzünü kapatarak basın mensuplarının sorununu cevaplamadı.

Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Aşık, cezaevi firarisiyle yakalanarak adliyeye çıkarıldı - Son Dakika Spor
Kaynak: İHA
26 Mart 2020 Perşembe 16:50
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (23)
 • şamil : Allahım kimseyi düşürmesin.Nereden nereye bakıldığı zaman acımadan duramıyor insan.Eğer bir insan durduğu yerin,bulduğu niğmetin farkında değil şımarıyorsa buna kader diyemezsin.Bazen bütün güzellikler insanın ayağına paket şeklinde gelir.Öyle her şey yolunda gidiyorki hayatın hep öyle gideceğini sanıyorsun.Halbuki sana bu niğmetleri rabbin belki yanındaki insanın yüreğindeki merhamete,insanlığa göre veriyor.Diyorsunki artık ben oldum buna gerek yok.İşte kendi ipini çekmiş oluıyorsun.Vesselam.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Vatandas : Emre kim yagmur kim?? Bunlar necidir haber oluyorlar fiii tarihinde adam top oynadi diye gunumuzde ulkenin bukadar problemi arasinda merakmi edilmisler hahahahhahhah
  Cevap Yaz 9 1 Yayından Kaldır
 • Dogru adlm : Hic yaklsmadl sana yagmur sende itibarlnda yerle bir oldu daha iyi daha guzel bir yasam olabilirdi senin icin hic ders almlyorsunuz hayatan
  Cevap Yaz 10 2 Yayından Kaldır
 • Xyz : sanada böle tipler yakisirr bide astsubayi yaralamislar bunlarin dagdaki teroristen farki yok idam edin bunlari
  Cevap Yaz 46 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika