Yan Odada Gürültülü Cinsel İlişkiye Yanıt: 18 Yıldır Yalnızdım

ABD'deki bir üniversite yurdunda, oda komşusunun çıkardığı seslerden rahatsız olan öğrenci cevap olarak aldığı notu Twitter sayfasından paylaşınca sosyal medya sallandı.

Üniversite yurdunda oda komşusunun gece çıkardığı seslerden bıkan öğrenci, kapının altına bıraktığı notu Twitter mesajıyla da paylaştı. Gelen yanıt ise "Bu kadar ses çıkardığımın farkında değildim. Çok üzgünüm, umarım bu çok sık tekrarlanmıyordu. Aşırı komik kart için de teşekkür ederim." şeklinde oldu.

KAPININ ALTINA NOT BIRAKTI

Öğrencilik az para, berbat yemekler ve sınavlardan önce tüm gece çalışılan derslerle fazlasıyla zor bir dönem ancak bir başka sorun daha var: Üniversite yurdunda yan odadan gelen sesler!

ABD New York'taki Syracuse Üniversitesi'nde okuyan 19 yaşındaki Jenna Levine, yurttaki oda komşusunun gece çıkardığı seslere tahammül edemez hale gelince kapının altına bir not bıraktı.

''LÜTFEN BİRAZ DAHA SESSİZ...''

Levine'nin Twitter'dan da paylaştığı notta şunlar yazıyordu: "Merhaba, lütfen biraz daha sessiz ilişkiye girebilir misiniz? Bazılarımız uyumaya çalışıyor ve ben ne kadar yalnız olduğumu hatırlamamaya çalışıyorum. Elbette bu seni istediğin gibi cinsel ilişkiye girmekten alıkoymasın fakat lütfen sadece daha az sesli bir şekilde eğlenin. Teşekkürler!"

''18 YILDIR YALNIZDIM''

19 yaşındaki öğrenciye 338 nolu komşu odadan nazik bir yanıt ve bir paket çikolata geldi. Yan odada kalan öğrenci mesajında 18 yıldır yalnız olduğunu vurguluyordu: "Çok sevgili komşularım, bunun için çok çok çok özür dilerim. Bu kadar ses çıkardığımın farkında değildim. Biliyorsun bazen sesli bir şekilde ilişkiye girmek daha ateşli oluyor fakat belli ki sizin için öyle değil ki bunun için özür dilerim. Çok üzgünüm, umarım bu çok sık tekrarlanmıyordu. Aşırı komik kart için de teşekkür ederim. Kesinlikle daha az ses çıkaracağım ve endişelenme ömür boyu yalnız kalmayacaksın. Zamanı geldiğinde doğru insan karşına çıkacak. Ben 18 yıldır yalnızdım. Haha, tekrar en içten şekilde özürlerimi sunarım. Oda 338."

BİNLERCE RETWEET ALDI

Çikolata paketinin üstünde ise "En derin özürlerimle. Umarım bu çikolatayla eğlenirsin." yazısı vardı. Sosyal medyada büyük ses getiren Twitter mesajı 120 binden fazla beğeni aldı ve 47 bin kez de retweet edildi.

03 Kasım 2016 Perşembe 12:19

Syracuse Üniversitesi, New York, Twitter, Cinsellik, Yaşam, Dünya