Yanan Dükkanını Görünce Fenalaştı

Yanan dükkanını görünce fenalaştı Ekmek teknelerinin yanmasına engel oldularESKİŞEHİR - Eskişehir'de bir işletmede çıkan yangında işletme sahibi olduğu ileri sürülen kadın fenalık geçirdi.

Yanan dükkanını görünce fenalaştı
Ekmek teknelerinin yanmasına engel oldular
ESKİŞEHİR - Eskişehir'de bir işletmede çıkan yangında işletme sahibi olduğu ileri sürülen kadın fenalık geçirdi.
Alınan bilgiye göre, Arifiye Mahallesi Yalbı sokakta bulunan yiyecek üzerine faaliyet gösteren bir işletmenin bacasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Bacanın yandığını gören işletmede çalışan işçiler kendi imkanları ile itfaiye ekipleri gelene kadar müdahale ederek, büyümesini önledi. İtfaiye ekipleri yangının çıkmasının ardından kısa bir süre içerisinde olay yerine ulaştı. Ekmek teknesini kurtarmaya çalışan işletme çalışanları ile birlikte itfaiye çalışanları, yangına kısa süre içerinde müdahale ederek, söndürmeyi başardı. Yangına bina içerisinden ve çatı kısmında bulunan bacalardan müdahale edilirken yangın sırasında kimsenin zarar görmemesi rahat bir nefes aldırdı. Yangını olay yerinden geçen vatandaşlar meraklı gözler ile takip etti.
İşletmesini görünce baygınlık geçirdi
Yangın sonrasında işletme sahibi olduğu iddia edilen bir kadın olay yerini görünce fenalık geçirdi. İşletmesinde yangın çıktığını öğrendikten sonra yere yığılan kadına ilk müdahale çevredeki vatandaşlar tarafından yapıldı. Ardından sağlık ekipleri tarafından işletme sahibi Eskişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ekipler, yangınla ilgili inceleme başlattı.

Kaynak: İHA

18 Şubat 2018 Pazar 15:23

Arifiye, Eskişehir, 3. Sayfa
YORUMLAR